Romantikus anime? 💗

Figyelt kérdés
MĂĄr nagyon sokat lĂĄttam Ă©s nem talĂĄlok Ășjatâ˜č Valami kevĂ©sbĂ© ismertet, NE LEGYEN ECCCHI!!! Szinte bĂĄrmilyen jöhet de azt kĂŒlön dĂ­jazom ha rĂ©gebbi idƑkben jĂĄtszĂłdik Ă©s samurai vagy josei👍 MinnĂ©l több rĂ©szes annak jobb minimum 12 rĂ©szes legyen Ă©s akar movie is lehetđŸ„° ÖrĂŒlnĂ©k neki ha mellĂ© IrnĂĄtok pĂĄr dolgot a cĂ­m melle de nem muszĂĄj örĂŒlök ha talĂĄlok valami Ășjat😂 elƑre is arigatouđŸ™đŸ™â€ïž
2019. nov. 18. 18:53
 1/5 A kĂ©rdezƑ kommentje:
AnnĂĄl*
2019. nov. 18. 18:54
 2/5 Lackobreath vĂĄlasza:

Az Orange-rƑl tudok, amiben a fƑszereplƑlĂĄny levelet Ă­r magĂĄnak a mĂșltba, hogy kijavĂ­tsa azokat a dolgokat, amiket megbĂĄnt a közĂ©piskolĂĄban. 13 epizĂłdos, a szereplƑk elĂ©g valĂłsĂĄghƱek (mĂĄr ha lehet ilyet mondani), aminek következtĂ©ben azonban gyakran elĂ©g Ă©letkĂ©ptelenek is tudnak lenni, ami olykor irritĂĄlĂł lehet. EgyĂ©bkĂ©nt Hamasaki Hiroshi rendezte, akit Ă©n jĂł rendezƑnek tartok (Ƒ rendezte pl. a Texhnolyze-t Ă©s a Steins;Gate-et, mĂĄr ha ezek mondanak valamit).


AztĂĄn ott van mĂ©g a Koi wa ameagari no you ni (After the Rain), amiben egy (megintcsak) közĂ©piskolĂĄs lĂĄny szerelmes lesz egy nĂĄla sokkal idƑsebb fĂ©rfibe. Az Ă©rzĂ©sei egyoldalĂșnak tƱnnek, rĂĄadĂĄsul a korkĂŒlönbsĂ©g is gondot okoz. SzintĂ©n csak 12 epizĂłd, viszont a törtĂ©net egyelƑre lezĂĄratlan, Ă­gy arra sem derĂŒlt fĂ©ny, hogy összejön-e a kĂ©t szereplƑ vĂ©gĂŒl, illetve az is bizonytalan, hogy lesz-e mĂĄsodik Ă©vada.


Most, hogy ezt mind leĂ­rtam, mĂĄr csak azt remĂ©lem, hogy lĂĄttad mĂĄr mind a kettƑt, Ă©s teljesen feleslegesen tĂșlĂłrĂĄztam rajta. 😅

2019. nov. 20. 20:44
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/5 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Az orange-t lattam de a mĂĄsikat nemđŸ˜‚â€ïž MegnĂ©zem Ă©s nagyon köszönöm❀
2019. nov. 21. 10:01
 4/5 anonim vĂĄlasza:

Szia Ă©n mĂĄr több mint 100at lĂĄttam szĂłval elĂ©ggĂ© sok van ebbƑl mĂ©g pĂĄr darab beugrik , de ha mĂ©g tudok irok neked privĂĄtban most csak enyi jut eszembe


Kaicho wa maid sama ( nm tom jol irtam e le ) 😚😉

Ez arrol szol hogy van egy elnöknö egy isibe meg egy nagyon helyes fiu , az elnöknƑ nem szereti a fiukat ( nem lezbikus) , a fiunak meg minden lany szerelmet val de nki az elnok tetszik 😍meg meg egy dolog de nem akarom leloni a poent đŸ€ŁđŸ€Ł

Szval nem vagyok jo törtenet leirĂĄsban de nagyon jo nez bele 😅😅😂


Akatsuki no yona

Ez reggebi sztm , Yona egy hercegnƑ aki menekĂŒl hakkal a gyerekori baratjĂĄval , össze kell gyujteniuk a sarkanyokat akik fiuk es negy van beloluk - nez bele nagyon jo 😍😍😍


Hanashakeru sheioshen ( nm jol irtam le sztm)

Ezt nem tudom ugy leirni , de nagyon helyesek benneee a fiukđŸ˜đŸ€©đŸ€©đŸ˜ egy a lany is szep 😚 ez nemesekrol szol ebbe tobb fiu szerelmes a lanyba 😂😍


Ouran high school

Ez nagyoon vicces Cross- dressing anime , a lĂĄny fiunak nez ki Ă©s ezert beveszik egy csak fiukbol allo kluba ( nagyon helyes fiuk vannak benne đŸ˜šđŸ˜đŸ€© nez bele ez is nagyon jo



Ha meg eszembe jut , de biztos h fog akkor irok privit 🙂🙂😉😉

Ezek mind a kedvenceim közĂ© tartoznak remĂ©lem h tetszik 😍😘😉😉

2019. nov. 23. 19:40
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/5 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Köszi de mĂĄr lĂĄttam ezeketđŸ˜°đŸ€ŁđŸ„°
2019. dec. 22. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!