Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldre való költözés miatt...

Carmenszig kérdése:

Külföldre való költözés miatt merült fel bennem, hogy telefonszámlát, egyebet tudok otp junior kártyával fizetni kintről? Tehát nem kell ezért devizaszámlát nyitnom, ugye?

Figyelt kérdés
Költözöm külföldre (Németországba), ideiglenesen. Persze vannak anyagi kötelezettségeim, mint például a telefonszámla stb. Az érdekelne, hogy ha kinti számlát is nyitnék (már pedig kell a munkavállaláshoz) és arról utalnék az OTP junior kártyára és így törlesztek, az úgy működőképes?

2019. nov. 18. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, de fölöslegs. A külföldi bankkártyával tudod fizetni a telefonszámlát és bármit, ahol van bankkártyás fizetési mód.
2019. nov. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, arra figyelj, hogy a roamingdíj eltörlése csak kilátogatásra érvényes. A szolgáltató látni fogja, hogy huzamosabb ideig kint használod a telefonod és roaming díjat fog felszámítani, így a telefonszámlád lényegesen magasabb lesz.
2019. nov. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja, arra figyelj, hogy a roamingdíj eltörlése csak kilátogatásra érvényes. A szolgáltató látni fogja, hogy huzamosabb ideig kint használod a telefonod és roaming díjat fog felszámítani, így a telefonszámlád lényegesen magasabb lesz.


Igen, a díjcsomaggal kapcsolatban is hezitálok. Fiatal opciós díjcsomagom van, ami azt jelenti, hogy a hívás korlátozott, nem is akarom leváltani mert nem telefonálok de internetet viszont használok. 2 GB az alap, arra jön 1 GB ingyen de mikor külföldre utaztam se telefonálni se netezni nem tudtam. Ez miért lehet? Mikor bementem a szolgáltatóhoz azt a választ kaptam, hogy ,,kéne működnie". Magyarán tesznek rá.

2019. nov. 18. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!