Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok vicces történetek a...

Írnátok vicces történetek a WC-hez kapcsolódóan?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok mint ezek: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Jöhet minden, hadd röhögjek! :)



2019. nov. 18. 21:54
 1/10 Gauntszelleme válasza:
100%
Egyszer leültem a Rockmaratonon a toitoiba,közbe cigiztem. Végeztem,törlés,magam alá dobtam a csikket,és begyulladt a papir. Majdnem odakozmált a valagam. Füstölt a budi mint állat xD
2019. nov. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Külföldi munkahelyen minden félemeleten volt klotyó. Egyik félemeleten ffi másikon női. Rájött a fosás úgyhogy rövidúton berongyoltam a legközelebbibe. Megtörtént aminek meg kellett, törlöm ki a seggem ekkor figyelek fel a falon lévő kis dobozra amibe a használt tamponokat lehet dobálni. Csakhogy én férfi vagyok. Elfelejtettem, melyik szinten voltam és a női klotyóba mentem. Izgalmas volt kijönni.
2019. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer nagyon gorcsolt a hasam, szoval Usain Boltot megszegyenito sebesseggel futottam haza, hogy a jol megerdemelt szekemen tronolhassak egyet, de sajnos a sors kozbe szolt es a celegyenesben osszefostam magamat.
2019. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Én nem voltam ott, de osztálykiránduláson egyik haverom pont akkor kakilt, amikor a másik. Ezért megfogta, felállt a wc-re és fölülről a szomszédos wc-ből lefotózta, ahogyan végzi a dolgát a gyerek. Szét lett küldve a kép mindenhova, csoportkép lett messengeren, és napokig basztatták miatta xD

De volt még sok jó, volt hogy annyira részeg voltam, hogy 6-7 órán át imádkoztam a wc előtt a földön ülve, majd bealudtam a fejem belelógatva. Másik haverom másik wc-ben időt utazott, bement 10 percre de kijött 3 óra múlva és neki nem esett le holtrészegen xd

Ja meg Középsuliban vérrel és fekáliával telerajzolta valamelyik osztálytársam horogkeresztekkel a wc-t XD

Volt sok ilyen de elmúltak az idővel. 20/f

2019. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
xD
2019. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Most miért lettem 0%? Talán nem a wc-hez kapcsolódnak? Nem elég szellemesek?
2019. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tőlem zöld kezet kap mindenki :)


Jöhetnek még :D

2019. nov. 19. 00:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy szétküld valaki egy másikról egy szaró képet abban semmi szellemes nincs, az szimpán a legnagyobb gyökérségek egyike.
2019. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan kategórai hogy humor itt az egyében belül. Amit persze soha sem nézek mert annyira siralmasan szar. Miért nem oda írsz?
2019. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%

Épp fürdőben epiláltam, amikor megjött a család meg a 12 éves öcsém egyik haverja. Bekopogott anyám,hogy engedjem be az öcsémet. Kinyitottam az ajtót, bejött az öcsém és úgy van kialakítva a fürdő, hogy, ha valaki beáll a wc elé, nem tudsz kimenni. Szóval, mielőtt kimentem volna, öcsém beállt a wc elé. Látszott, hogy tényleg mindjárt bepisil, szóval, amíg az overál téli nadrág-kabátból hámozta ki magát, szépen elkezdtem sistergő hangot kiadni.

Uhh, az arca eltorzult, míg próbált tovább vetkőzni meg ficánkolt és utána pillanatokon belül átütött egy folt. Megnyitottam a csapot gyenge sugárra. Mire kibújt a ruhából, már teljesen összepisilte magát. :D


A haverja elterjesztette az osztályában, utána az öcsémet napokig cukkolták. :D én meg kaptam egy hét szobafogságot. :D

2020. márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!