Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

A vodafonnal van ez a JoDolgok opció, és ha én regisztráltam es kaptam netet egy hetre, akkor azert most valahonnan fognak levonni penzt, vagy felszamoljak?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Vodafone, net, mobilnet, fizetés

2019. nov. 19. 18:56  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Társkeresőn regisztráltam, de nem tudom lemondani az előfizetést. Mit tegyek?
Regisztráltam Instagramra és nem tudok levelet küldeni. Miért vajon?
Most regisztráltam a sorozatbarát oldalára és nem enged bejelentkezni. Új jelszót is próbáltam helyrehozni de úgy se engedte. Mit tegyek?
Sorozat baráton regisztráltam és egy teló számra kellet valamit írni és levontak 3000 ft + még bejelentkezni sem tudok. Van valami meghívó dolog is csak azzal lehet bejelentkezni?
Tescoban TOMTOM Via 125 GPS-t vettem, azt mondták, a garanciához be kell jelentkeznem a tomtom oldalon. Regisztráltam, de semmi ilyen opció nincs. Átvágtak?
MotoG5 telefonon van. Egy idő óta, a hívás nem jelenik meg a kijelzőn. Fel kell oldanom, a hívás ikonon rátapintva megjelenik három opció. Ekkor kivalasztom a hangalapú hívást és...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!