Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék tetoválást de nem...

Szeretnék tetoválást de nem tudom hogy mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

Már egy jó idelye azon gondolkozok hogy szeretnék egy olyan tetoválást ami a vállamtól egészen a kézfelyemig megy le, ősszekapcsolt háromszögek és a szélességük max 4 cm.

Képet nem találtam róla de nem is kerestem mert már kiskorom óta ezt a motívumot kitaláltam. Aminek jelentése is van felém. Illetve Pécs környékéről tudtok ajánlani egy jó tetoválót.



2019. nov. 20. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kérj több szalontól ajánlatot személyesen/online
2019. nov. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egész karodat beborítaná alul-felül? A háromszögek csak kontúrok lennének, vagy lenne benne satír/árnyékolás? Az ár leginkább attól függ, hogy mennyi időbe telik elkészíteni.

Az a legegyszerűbb ha elmész egy szalonba és elmondod mit szeretnél. Átlag 7-10ezer/óra.


A kézfej ly-al elég kemény volt.

2019. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem két perc és nem két centi a minta. Ha azt akarod, hogy valahogy kinézzen drága mulatság lesz.
2019. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2

Egy jó ideje már az "idelye" is kemény.

2019. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Dolgozz és nem lesz drága.
2019. nov. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!