Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sosem késő új életet kezdeni?

Ferikemassa95 kérdése:

Sosem késő új életet kezdeni?

Figyelt kérdés

24 éves fiatalember vagyok tele tervekkel, de a korábbi sikertelenségek ,illetve magánéleti és családi problêmáim miatt enyhe depressziót és kiégést is tapasztalok magamon.

Januárban szeretnék elköltözni a szüleimtől, egyenlőre csak egy szállásos munkahelyre.

3 műszakos lenne a munka, mellette szeretnék szakmát tanulni és a B kategóriás jogosítványt megszerezni.

Lehetséges-e ezeket párhuzamosan megcsinálni?



2019. nov. 23. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Kellő elhatározás kérdése az egész. Ugyanakkor egyszerre belevágni mindenbe szerintem nem érdemes. Mert akkor hirtelen túl sok dolog szakad majd a válladra és pont az veszi majd el a kedved. Munka mellett válaszd ki hogy a szakma vagy jogsi a fontosabb és azt kezd el... Aztán később majd megcsinálod a másikat is.
2019. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van aki 30 40 50 évesen vált van aki később. Mindig érdemes váltani. Ha elköltözöl és a magad ura leszel meg fog vàltozni az életed.
2019. nov. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sosem késő. Úgyhogy én várok. :D
2019. nov. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Winni Spinzo ***** válasza:
Minden döntéseddel új életet kezdesz ha érdekel..
2019. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!