Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Happy Sugar Life animéröl mi...

Animefan000 kérdése:

Happy Sugar Life animéröl mi a véleményetek? Anyira sajnàltam hogy sato meghalt shio meg magàra maradt pedig nagyon öszeilletek, nektek mi a véleményetek a sorozatrol?

Figyelt kérdés
ki a kedvenc karakteretek?

2019. nov. 24. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én imádtam, gyömörűen meg volt rajzolva és a története is elég jó volt. Nekem Shio-chan volt a kedvenc szereplőm. Sajnálom, hogy visszamentek azért a gyűrűért, különben szép életük lehetett volna...
2019. nov. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nekem is,összeillettek,de nincs gond mert a kislàny tovàbra is szereti és örökre fogja,ritka az ilyen anime ami miatt könyeztem.
2019. nov. 25. 09:09
 3/13 anonim ***** válasza:
Az anime lényege az volt, hogy mint ahogy titeket, úgy minden más nézőt is manipuláljon Satou személye, ezzel meggyőzve arról hogy full normális hogy egy 16-17 éves lány elrabol egy 10 év körüli kislányt, és romantikus kapcsolatot létesít vele. Pszichotriller szempontból már emiatt 10/10, és nekem a sztori is eléggé tetszett, a zene és a rajzolása szintén. A top 5-ben nekem benne van.
2019. nov. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

"korkülönbség nem számít"

Dehogynem. A kislány 10 éves! Pedofília a maximumon. Gusztustalan.

2019. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
shio szerintem màr van 8 körül vagyis nem olyan nagy a korkülönbség,nagyon megsirattam satot hogy meghalt,de legalàbba kis lany sose felejti el, meg neki köszönheti az életét,nagyon kevés ehez foghato aranyos cuki animét làttam,kicsit szomorkàs anine de nagyon bejön az ilyen anime aminek ilyen jo a története ,
2019. nov. 27. 21:00
 6/13 A kérdező kommentje:
anyam és apàm kozt 17 év van és nagyon jol megvannak,a szerelembe nem szamit a kor legalabbis ugy olvasom mindenutt,meg azért làtok is hogy sok helyen nem szamit
2019. nov. 27. 21:07
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem kényszeríti semmire a kislányt, ráadásul befogadta, amikor elhagyta az anyja. Egyébként egyik oldalon 8-nak és 14-nek írták őket, a másikon 5-7 illetve 16-nak. Alapesetben pedofília lenne, de mivel nincs köztük szexualitás, szerintem elfogadható. (#1 vagyok)
2019. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem kényszeríti, de manipulálja...
2019. nov. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mivel manipulalja? trnleg szereti a kislànyt,mivel manipulàlnà?
2019. dec. 1. 09:36
 10/13 Nemtudszrolamsemmit válasza:
100%
Ezzel a kérdéssel le spoilerezted az animét XD Na mindegy... Ugyis megnézem! És utána írok véleményt! ;D
2019. dec. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!