Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Balesetünk volt. Rendőri...

Balesetünk volt. Rendőri kihallgatás ilyenkor hogy zajlik?

Figyelt kérdés

Autóbalesetunk volt. (motorosnak volt elsőbbsege de nem adtuk meg neki, már majdnem atertunk a kereszteződesnel de a motoros is gyorsan jött így nekünk jött, én csak utas voltam)

Jövő héten lesz a kihallgatás. Ilyenkor mit szoktak kérdezni a rendőrök? Hogy zajlik egy ilyen kihallgatás?

Nagyon félek tőle.


2019. nov. 25. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért félsz???

Egyszerüen megkérdezik, hogy mi és hogyan történt, és lehetöleg a valóságot mondjátok, mert a hazugság hamar kiderül.

2019. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem szándékozunk hazudni róla. Meg volt a motoros sisakján gopro, videó van a balesetről.

Csak félek hogy elfogják venni a jogosítványát a páromnak vagy valami ilyesmi.

4 hónapja történt a baleset.

2019. nov. 25. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a legkisebb baj, ha elveszik pár hónapra a jogsiját! Örülj neki, hogy a kedvesed nem ölte meg a motorost, mert akkor most nem a jogsi kérdés lenne a legnagyobb gondotok. Ellenben megtanulhatnátok, hogy az elsőbbségadás nem ajánlás, hanem mindenkor érvényes kötelező szabály!


Véletlenül se kamuzzatok! A vallomás jegyzőkönyvét eszetekbe se jusson aláírni anélkül, hogy átolvasnátok! Voltam már pár kihallgatáson, rettenetesen fogalmaznak a rendőrök nagyon sok pontatlansággal.

2019. nov. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha félsz, akkor kevésbé veszik el?

Nem.

Akkor minek félsz?

2019. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!