Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudták lehallgatni a...

Hogyan tudták lehallgatni a telefonbeszélgetésem? A saját telefonján hallgatta meg a lehallgató amit beszélgettem, és nyilvánosságra is hozta.

Figyelt kérdés
A volt párom lehallgatta a telefonbeszélgetésem és nyilvánosságra is hozta. A saját telefonján hallgatta meg utólag. A beszélgető partnerem hangja is ugyanúgy hallatszott mint az enyém tehát nem hiszem hogy a hangfelvevőjét használta. útólagosan már annyira lényeges hogy hogyan de azért kiváncsi lennék .

2019. nov. 26. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez ugye műszaki kérdés, nem "egyéb".

A telefonod (ha mobil, egy rádió), lehallgatható.

Ha nem mobil, akkor is. Van rá több módszer is.

2019. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó akkor legyen műszaki kérdés . ha ez a legfontosabb. nincs rádió nincs semmi . kettő darab telefon van az enyém meg aki a sajátjával lehallgatta. gondoltam hogy többféle megoldás van. pont arra lennék kiváncsi, sokan aztmondják hivásátirányitás ,
2019. nov. 27. 00:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom... szerinted értelmes dolog lenne leírni ezt itt, sok ezer ember előtt?

Kicsit néha gondolkodni kellene.

2019. nov. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értelmes dolog lenne igen sokezer embernek megtudni hogy hogy ne járjon ugy mint én , ha már a többiekkel foglalkozunk.
2019. nov. 27. 00:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja.

aztán csodálkoznál, hogy miért törik fel a telefonod napjában ötször.

2019. nov. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként az egyik lehetséges módszer, hogy csinált egy konferenciát, ahol ő volt a csendestárs.
2019. nov. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
valami hasonló primitiv cselre gondoltam igen, nem feltörésre, gondolod hogy nobel dijjas háziasszonnyal éltem vagy valami heccerrel , :D
2019. nov. 27. 01:06
 8/8 A kérdező kommentje:
amúgy az volt az érdekes hogy akkor hallgatta meg a szemem láttára fülhallgatóval amikor hazaért,,,, akkor beszéltem telefonon amikor odavolt, és még őt is felhívtam mielőtt megérkezett,,,, tehát a telefon nála volt.Nagyon furcsáltam hogy erre hogy volt képes ,mert még a tv távirányitóhoz sem értett, .
2019. nov. 27. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!