Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Haverokkal ittunk es egyik...

Haverokkal ittunk es egyik hozzot herbal es szivatam eneis es mar kb 50 napja ram tornek a flash ek vlki aki atelte vagy erti hozza az segitsen pls es meddig tart meg a hatasa kb?

Figyelt kérdés
Egyik bulin ittunk es azt egyik haveromal szivtunk herbalt elso volt es az utolso nagyon durva dolgokat flasheltem es rosszul voltam aztan haveromnak tartott meg 3 napig es nkm is azt eltelt egy het es megint ram tort egy flash most az van h 1 hetig semmi bajom aztan meg ram tornek a flash el elfog mulni es ha igen meddig tart meg?

#drog #Herbal #tobbnapi hatas
2019. nov. 26. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
A herbál válogatott szemetet és mérgeket tartalmaz. Aki ennyire ártani akar magànak az ostobàbb mint az öngyilkosok. Komolyan ennyi eszetek van? Akkor inkább már füvezz ehelyett a hulladék helyett!
2019. nov. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez simán okozhat maradandó sérülést.
2019. nov. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja, és ez ugye orvosi kérdés.

Ha nagyon gyorsan elmész (mentél volna) orvoshoz, ő talán tud segíteni valahogy.

Sokat segítene, ha ismernéd, hogy mit szívtál, de hát ugye...

2019. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Még egy dolog, amire figyelned kellene:

nem számoltam meg, de legalább 100 hiba lehet az írásodban. Olyan, mintha masszív kábítós lennél, aki már teljesen szét van esve.

Vagy egy roham kellős közepén írtad?

Akárhogy is: a helyedben én 𝐚𝐳𝐨𝐧𝐧𝐚𝐥 rohannék az orvoshoz!

Már akkor, ha még emberi életet szeretnél valaha is.

2019. nov. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mexikoi86 válasza:
nem támogatom a drogot de ha már mindenképen ijen formában akarjátok a bulit megfejelni akkor tényleg inkágg a sima fü. drágább de nem cseszi szét az idegrendszered mint az a szemét..... ha ijen maradandó viszatérő pilanatok vannak érdemes megkérdezni egy orvost. nem fogja leszedni a fejed. szerintem jobb egy párperces kellemetlen beszélgetés az orvosal mint az ijen random fles alkalom adtán. viszatérve mégegyszer ne drogozz de ha mégis arraadod a fejed akkor minőségi árut vegyél ne valami kétes eredetü huladékokbol ösazekotyvasztot moslékot. ne gondolj másra megiszol egy üveg minőségi bort 1500 ért másnap nem sok bajod lesz és elmondhatod magadrol hoyg tegnap bebasztál vagy veszel egy 600 ftos flaxis mütrágyásbort amitöl másnap ugy kelsz hoyg mindenki látja rajtad hogy tegnap bebasztál és még a fejed is szétszakad...:D
2019. dec. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Engem érdekelne hogy mi tör rád? Konkrétan miket érzel?
2019. dec. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hagyjad.

Már meghalt.

2019. dec. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elmúlt már?
2020. jan. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat ihazabol elmult es mar 6 honapja de most megint jott de mar leszarom ihazabol csak el mulik
2020. máj. 3. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!