Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenkor hogyan lehet átvenni...

Ilyenkor hogyan lehet átvenni a csomagot?

Figyelt kérdés
Rendeltem valami, viszont elromlott a telefonom és nem tudtak hívni akkor, amikor szerették volna hozni. Ilyenkor át tudom venni máshol a csomagot, ha még nem fizettem ki?

2019. nov. 27. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel a futárszolgálatot? Más és más a gyakorlat mindenhol, meg az sem mindegy, hol van a cucc és hol vagy te.
2019. nov. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valaki más telefonjáról hívd fel a futárt vagy az ügyfélszolgálatot.

Másik időpontra kérd a szállítást, akkor azaon a helyen legyél, mert nem köteles felhívni előtte a futár. Engem sem szoktak sokszor.

Vagy a depóba menj be a csomagért még aznap, amikorra várod. De talán ezt is meg kell beszélned előtte valakivel.


Esetleg e-mail az ügyfélszolgálatnak.

2019. nov. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Át tudod venni a depóban. Hívd fel őket (vezetékes, vagy utcai pénzbedobós telefonról), hogy hol van a csomag és mikor mehetsz érte, vagy esetleg kihozzák-e újra - általában két kézbesítési kísérlet van az árban.
2019. nov. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lehet másik napra is kérni?


Emailban írtam az ügyfélszolgálatnak, hogy holnap hozhatják, hát nem tudom mi lesz ebből..

2019. nov. 27. 10:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Van lehetőség időpont módosításra, de azt akkor tudod megtenni, ha az általuk küldött előértesítő emailt megkapod. Abban van benne.


Figyeld az emailed, inkább azon keresztül értesítenek és szokták beírni a futár várható érkezésének idejét, minthogy sms-t kapj.

A futár száma is benne van az emailben, hogyha beszélned kell vele, akkor tudj.

2019. nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért fontos a telefon? Nem talál meg a futár? Ha felhív, csak kedvesség, de nem feltétel.
2019. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Amúgy megjött végül, viszont rossz méretet hoztak, így megint vissza kell vinni..

2019. nov. 27. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!