Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feljelenthet a taxis?

Feljelenthet a taxis?

Figyelt kérdés

A napokban hívtam taxit, utá a kimentem várni, de otthon hagytam a telefonom.

Közben arra jött egy munkatársam, aki felvett.

Tudom,nem volt szép dolog, de olyan gyorsan történt az egész és kiment a fejemből.


Mikor hazaértem, volt egy sms-em, hogy amennyiben nem rendezem a költségeit, úgy bejelentést tesz a rendőrségen. kb. 1200 Ft-os költségről van szó.



2019. nov. 27. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ilyenről nem is hallottam....


Simán lehetett volna, hogy egy másik taxis volt gyorsabb és felvett, akkor meg ez van, nem tud mit csinálni


És milyen alapon jelent fel?

2019. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt írta még, hogy nem várhattam rá semmit, mert 6 perc alatt kint volt, a központ rögzít mindent és, hogy személyesen kell rendezni, mert át kell adnia a nyugtát.
2019. nov. 27. 15:51
 3/6 A kérdező kommentje:
de milyen nyugtát, amikor meg sem történt a szállítás? kiállásig pedig nem.megy az óra..
2019. nov. 27. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hivd fel a taxitársaság ügyfélszolgálatat

Ilyet nem lehet csinálni


Amúgy meg a 6 perc is 6 perc

Most honnan tudja, hogy nem épp a szomszéd utcából (ami csak 2 percre van) ment arra véletlenül egy másik taxi, aki elvitt?!

2019. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Akkor feljelenthet ha már beültel és elvitt valamerre. Erre felénk divat,hogy ha lemondja a taxit akkor is egy ezrest azért ad. Nálunk történt ilyen,hogy az utas nem fizetett és rendort hívták. Egyből lett pénze az utasnak.
2019. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen taxitársaság?
2020. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!