Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljon az osztály egy...

Mit csináljon az osztály egy stréber lánnyal?

Figyelt kérdés
Az osztályunkban van egy lány stréber mert a négyest kapott angolból az volt neki az első négyese angolból és ideges volt meg nyalizik a tanároknak folyamatosan beköp mindenkit ha nincs kész a házia stb. És dolgozatoknál stresszel Még idegesítő meg nem csak ötös jó neki más jegy szóba sem jöhet neki meg van egy baràtja az se barátja igazából szóval hogy lehetne letörni a szarvát?

2019. nov. 27. 16:27
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocs azt akartam írni hogy csak ötös jó neki:D
2019. nov. 27. 16:30
 2/20 anonim ***** válasza:
2%
Szivassátok folyamatosan. Bármivel. Éreztessétek vele hogy nem oda való.
2019. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
2019. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. nov. 27. 17:01
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

"szóval hogy lehetne letörni a szarvát"


Szerintem félreérted a dolgot:

A Maximalizmusnak az ilyen formája általában otthonról "hozott" önértékelési zavar/szülői elvárások miatti "kényszer".


Nem igazán az akinek "le kell törni a szarvát" mert éppen az a gond, hogy otthon már "letörték"("meg ki is fúrták a helyét") neki

2019. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
17%
A viszketőpor olcsó, és csodákra képes. Katonaságnál sokszor használtuk nagypofájúak megnevelésére.
2019. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
5 válaszoló szerintem is követelik tőle az ötöst:D
2019. nov. 27. 17:24
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Akkor miért akarod még te is bántani?? Szerinted nincs elég nyomás rajta? Inkább beszélgetni, barátkozni kellene vele. Felnyitni a szemét, hogy az élet megy tovább 4-el is és hogy mi minden jó dolgot lehet csinálni, ha nem csak a tanulásra számja az ember az összes szabadidejét.
2019. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8 válaszoló én nem bántotam meg senki sem nem lehet felnyitni a szemét már mert már évek óta ilyen
2019. nov. 27. 17:49
 10/20 A kérdező kommentje:
Jöhet még válasz:P
2019. nov. 27. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!