Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek is szokott olyan lenni...

Nektek is szokott olyan lenni hogy almodtok valakirol es utana egesz nap mintha szerelmesel lennetek bele stb es vagytok ra?

Figyelt kérdés
Van baratom es megis szokott ilyen lenni velem

2019. nov. 28. 14:33
 1/2 Adeel317 válasza:
Szia, velem is megesik néha, például a legutóbbi ilyen álmom óta csak az a srác van a fejemben. nem tudom hogy miért van ez, vagy hogy miért pont ő, amikor kb semmi közünk sincs egymáshoz..
2019. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Pl nekem van egy netes barátom, akit ritkán látok, és néha, olyan havi 1-2* szoktam olyat álmodni, hogy ölelgetem, bújok hozzá, meg néha durvább teljesen wtf jellegű dolgokat😅 Mondjuk mi a valóságban is szoktunk bújni, és baráti szeretet van köztünk, de 1-1 ilyen álom után többet jár a fejemben, mint egyébként.
2019. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!