Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Revolut kártya megbízható?...

Revolut kártya megbízható? Csináltatnék magamnak egy ilyen kártyát. Az egyetlen bajom, hogy olvastam valakinek letiltották a kártyáját és pénzét nem kapta vissza.

Figyelt kérdés
2019. nov. 28. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Személyes tapasztalataim alapján idáig az.
2019. nov. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Használható, megbízható, zéró ügyfél kezelés. Ha bajod van vele, előbb temetnek el katonai tiszteletadással és neveznek rólad el közteret, mint még tudd oldani a gondodat.


De amúgy könnyen használható és szuper extrákkal bír.

2019. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem jó mert épp annyit töltök mindig rá amennyi épp kell és lehet ilyen netes oldalon fizetgetni vele anélkül h félsz h lenyulják a rendes bankkártyádrol a dellát, amolyan virtuális kártya szerünek teljesen jo. bár én a feltöltéshez is egy OTPs virtuális kártyát használok amit előtte fel kell tölteni :D szal ilyen tripla biztonságos igy a dolog h nem a fő kártyádat nyulják le
2019. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Letiltja a számlád valami elborult baromságra hivatkozva, aztán futhatsz a pénzed után. Tudod, ki használna egy ilyen szrt
2020. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

:) És itt volt egy ellenérv attól, aki azt gondolja, hogy egyetelen kártya használatára jó és nem látja és nem képes felfogni az előnyeit:

Külföldi pénzfelvétel, kezelés kültség nélküliség, egyszerű használat. Gyakorlatilag előtte szépen fogalmazta meg a hozzászóló:

Egy megtestesült virtuális kártya

2020. jan. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!