Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Papp lászló aréna 103-as szektor?

Papp lászló aréna 103-as szektor?

Figyelt kérdés
a Harry Styles koncertre vettem jegyek a 103-as szektor U sorában, és érdeklődnék, hogy az milyen hely? jól lehet látni? lesz egy kifutó is középen, úgyhogy szerintem főleg ott fognak énekelni, és igazából kicsit kezdek félni, hogy nem nagyon fogok semmit látni

2019. nov. 28. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy másik koncertre vettem szintén ebbe a szektorba jegyet, de vacilláltam, hogy ez legyen, vagy egy hátrébb, de közepén lévő szektor. Képek alapján nincs a 103 vészesen messze a színpadtól, de maga az ülőhely is számít, ugyanis van olyan, hogy "korlátozott kilátású" jegy, bár szerintem csak ülve takarhat a kilátásból a korlát, de mégis ki ül egy koncerten? :D
2019. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__9149148-a-p..


közben találtam is egy hasonló kérdés-választ.

2019. dec. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia szerintem az joo hely es amugy kozel is leszel amugy hozzaaaam
2021. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a 216-os ban leszek
2021. máj. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!