Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebből lehet baj? (többi lent)

Ebből lehet baj? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy fürdő épületében tüzet gyújtottam (gyufával), akkor éppen bele sem gondoltam, mit csinálok, mert eléggé magam alatt voltam. Persze, utána egyből el is fújtam, de attól tartok, a kamera felvett.

Átnéztem az intézmény házirendjét és semmit nem találtam a tűzgyújtással kapcsolatban, csak a szokásos "TILOS a dohányzás"-t.

Riasztó nem szólalt meg, ott dolgozók nem szóltak érte (pedig látták).

Mire számítsak?

Értelmes válaszokat előre köszönöm.

A "Hülyegyerek" meg a "Hogy lehetsz ilyen idióta" stb. ignorálnám.



2019. nov. 29. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Tüzet gyújtottál (éghető anyag meggyújtása), vagy csak meggyújtottál egy gyufát? Nem ugyanaz, de mivel a másodikat írod le, abból semmi nem lesz, elkönyveltek egy hülyegyereknek, aki végül nem csinált semmi többet. Van olyan, aki unalmában az öngyújtót gyújtogatja, mindaddig amíg tüzet nem okozol, számon kérni nem tudnak miért. Max elküldenek.


A "nyílt láng használata" olyan helyen kritikus, ahol a levegőben is lehet gyúlékony anyag, gőz. Na ott már gond is lehetett volna belőle, meg ki is rakják a segged azonnal.

2019. nov. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!