Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni mi történt?

Csakegyember75 kérdése:

Valaki tud segíteni mi történt?

Figyelt kérdés
Ma a legjobb barátnőmmel találkoztam és úgy volt hogy 21:00-ra megyek haza.Talalkoztunk a városban három reszeg fiú osztály társával akiket az osztályfőnökuk itatott le egy osszejovetel során .Veluk voltunk majd jött egy régebbi barátunk akiket a fiúk nem ismertek és ezekutan minden fura lett mármint olyan szürreális mintha almodnek és a baratnomnek ugyan ez ,végig olvastunk mindent az utcán meg a kezunket néztük hogy álmodunk e de nem és minden olyan hihetetlen.Mintha vége lenne a világnak mintha fulldokolnek egy tengerbe és a sok ember körülöttem nem venne észre .soha nem volt meg ilyen és barátnőm is ugyam ezt érzi.nem ittunk se szivtunk semmit egyáltalán az egész nap alatt majd 23:30 kor haza jöttünk és már 20:45 óta nem tudom feldolgozni ezt és o s em
2019. nov. 29. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán valamivel megkínáltak a fiúk.
2019. nov. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem ittunk ettünk szivtunk semmit
2019. nov. 30. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!