Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Rendeltem valamit, de mást szeretnék helyette, ilyet lehet?

Péntek este rendeltem, csak egy automatikus visszajelzés érkezett. Meg hétvégén nem intézik az ügyeket. Jobban utánanéztem a terméknek, és rájöttem, hogy nem olyat szeretnék. Lehet helyette mást még, vagy hagyjam? Tudom hiba volt, hogy nem néztem utána előbb. De csak hétfőtől kezdik intézni a dolgokat.

Keress kérdéseket hasonló témákban: rendelés, webáruház

2019. nov. 30. 18:08  Privát üzenet  

A válasz
Törölni kell a rendelést, aztán pedig megrendelni amit akarsz.

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2019. nov. 30. 18:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
E-bayen rendeltem valamit, nem érkezett meg. Vártam két és fél hetet még mindig semmi. Az E-bay viszont nem engedi jelenteni, nem dobja be a please refund ablakot amit szokott...
Rendeltem egy laptopot. FreeDos op rendszer lesz rajta, az mi és milyen? Sosem hallottam róla. Tehetek rá helyette mondjuk win xp-t?
Rendeltem egy felsőt a H&M-ről, de meggondoltam magam, és mást szeretnék helyette, ilyenkor mi a teendő? Írjak e-mailt nekik?
Rendeltem Amerikából egy elég drága ruha szettet, helyette egy kínai 'pizsamát' küldtek. Természetesen előreutalással kellett fizetnem. Írtam a webshopnak, választ nem kaptam. Mi...
Ebey-en rendeltem egy terméket, viszont helyette egy teljesen mást küldtek! Több dolgot rendeltem már és eddig nem volt gondom! Mit kell ilyenkor tenni? Hogy reklamálhatok?
Rendeltem nem régiben egy sennheiser CX 2. 00i fülest iphonera (smartphone) mikor megérkezett kipróbáltam, de a jobb füles nem működött. Utana vissza küldtem abban a hittben hogy...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!