Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Koporsós temetésen miért...

Lola012 kérdése:

Koporsós temetésen miért teszik átlátszó zsákba az elhunytat? Egészségügyi oka lenne? (Nem volt sem fertőző beteg, se nem volt boncolva. ). Korábban nem tapasztaltam ezt az eljárást. Köszönöm azoknak akik tudják rá a választ.

Figyelt kérdés
2019. dec. 1. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Erről még nem hallottam, pedig voltam idén koporsós temetésen, láttam az elhunytat is mielőtt zárták a koporsót, és egész biztosan nem volt semmilyen zsákban.
2019. dec. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hallottam még ilyenrôl.
2019. dec. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én eddig négy koporsós temetésen néztem meg a testet, mindig zsákban feküdt. Nem tudom az okát. Szerintem a kórházból kiadott testeknél van csak így.
2019. dec. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Apukám is zsákban volt. Azt mondta a temetkezési vállalkozó, hogy ez egészségügyi zsák, és kötelező.
2020. febr. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a szag miatt.
2020. febr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!