Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az elobb a kavezoba fingottam?...

Az elobb a kavezoba fingottam? Csinos fiatal nö letemre. Es Sajnos hangos es büdi volt?

Figyelt kérdés
Uristen ! Nagyon gaz ! Kakilnom is kell de szegyenlek elmenni ezek utan a wcre. Veletek is törtent mar ilyen ? N/27
2019. dec. 2. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Hidd el, senki sem tudja, hogy te voltál, max ha pont neked szolgált fel a pincér.
2019. dec. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De csak kwtten voltunk a helysegben...
2019. dec. 2. 13:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem nincs semmi baj ezzel csak meg ne fulladjanak tőle 😀🙂
2021. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Én szagolnám főleg ha olyan jó kis frankfurtis mondjuk 🙂
2021. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolod a fiatal csinos nőknek másképp működik az emésztőrendszere? Mindenki fingik, szarik, legfeljebb nem veri nagy dobra. Most neked kicsúszott, hát istenem! Nem te vagy az első a világtörténelemben ezzel, elhiheted.
2021. okt. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Es Sajnos hangos es büdi volt?"


Mi azt honnan tudjuk?! Te voltál ott, te hallottad és érezted, nem?

2021. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért tett egy kérdőjelet oda mert különben nem tudta volna kiírni a kérdést. Ez így van ezen az oldalon .
2021. dec. 10. 20:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem szégyeltem volna elmenni a wc-be kérdező. A wc-be menős fing az igazi (üdv; egy pukifétises férfi honfitárs 😀) 🥰
2021. dec. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!