Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki ismeri a tokyo ghoul című...

Aki ismeri a tokyo ghoul című animét, abban van szex és erőszak?

Figyelt kérdés

Mennyire durva? Érdemesnek elkezdeni? Ha van benne szexuális tartalom, utalás vagy jelenet akkor mennyi?

A válaszokat előre is köszönöm!🙂



2019. dec. 2. 14:15
 1/6 A kérdező kommentje:
*Érdemes
2019. dec. 2. 14:19
 2/6 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:
Fuh, durvának szerintem kicsit durva, viszont szexuális tartalom ha jól emlékszem nincs benne, vagy ha mégis, akkor minimális. (talán pont ezért nem emlékszem erre, pedig ezek megszoktak maradni)
2019. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy az re-ben van a főszereplő csaj és fiú között.
2019. dec. 2. 17:59
 4/6 Lefoglalt felh.név válasza:
Minimális az erotika száma, viszont erőszakosnak mondanám, sok véres a jelenet, kínzás is van benne, de ha bírod, mindenképp érdemes elkezdened (én 13 évesen kezdtem el), mert zseniális a sorozat. nekem az első két évad nőtt leginkább a szívemhez, de a mangát szeretem a legjobban. Azt is ajánlom olvasásra, csak angoltudás kell hozzá.
2019. dec. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
Nem érdemes elkezdeni, egy nagyon túlhype-olt cucc.
2019. dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:
szerintem kezdj bele, aztán majd döntsd el, hogy tetszik-e vagy sem.
2019. dec. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!