Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valamit átkötni...

Hogyan lehet valamit átkötni úgy, hogy egyedül vagy, így nincs senki, aki rányomná az ujját a csomó közepére? (több lent)

Figyelt kérdés

Nem vicc. Az a problémám, hogy "sorozat gyártásban" kéne átkötnöm 20 kis papírtekercset (vékonyak és max. 5cm hosszúak, tehát tényleg picik), viszont nagyon macerás, mivel folyton bővebb lesz a kötés (vagy nagyon szoros, ha nagyon próbálkozok, csak akkor meg a papírt nyomja össze).


Lehet, hogy nagyon triviálisnak hangzik ez most, de a példától eltekintve is érdekelne, hogy milyen praktikák vannak erre (akár ajándék doboz csonagolásakor, dekoráció készítéskor vagy funkciós átkötözéskor stb.)


Köszi előre is!



2019. dec. 3. 06:25
 1/3 anonim ***** válasza:
2019. dec. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanulj meg normálisan, egyedül csomót kötni.
2019. dec. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm szépen!

Mondjuk már kész vagyok (végül egy enyhén elasztikus cérnát használtam, amivel könnyebb dolgom volt, mint a hagyományossal) meg nem hiszem, hogy ez kis hengereken működött volna, viszont ha doboz csomagolásra kerül sor, mindenképp kipróbálom! :))


Második: Ezt azóta tervezem, mióta egy filmben (jó régen láttam) csomót kötni tanították a főszereplő csajt (mármint rendes rögzítő csomót, azt hiszem sziklamászáshoz vagy valami ilyesmi)... ideje lenne mostmár valóban utána néznem :'D

2019. dec. 3. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!