Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az igazgató azt hiszi hogy...

Ha az igazgató azt hiszi hogy betörted az interaktív táblát, de nem te voltál mit kell neki mondani?

Figyelt kérdés

Az iskolába valaki megdobta az interaktív táblát egy almával és nyomozás folyik hogy ki volt

HA LEHET MÉG MA VÁLASZOLJATOK MERT HOLNAPRA KELL


2019. dec. 3. 20:45
 1/7 anonim válasza:
Ha van kamera az az egyik legjobb helyzet számodra de mint sok nás helyen feltehetőleg nincs szóval mond el neki hogy mikor voltál az adott teremben és melyik tanárral/ diákkal most ennyi jutott eszembe ha majd eszembe jut még vmi akkor írok
2019. dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt nem irtam oda ,de az igazgató nem hagyja annyiban .
2019. dec. 3. 20:58
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Mond azt:


Úgyse tutod bizonyítani köccsög!!

2019. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt, hogy ki volt.

Vagy szeretnéd kifizetni? Mert kva drága ám egy olyan.

2019. dec. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ha tudnám ki volt!
2019. dec. 3. 22:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy mit kell mondani?? Azt hogy nem te voltál és ne vádoljon, ide már amúgy szülôk is kellennek szerintem mert ezt egyedül nem fogod tudni megoldani ha vádolnak. Remélem am tényleg hogy nem te voltál.
2019. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én anno belekeveredtem egy ilyenbe. Mi alapján gondolja, hogy te voltál? Ha nem tudja bizonyítani, akkor nem tud mit tenni. Pláne nem fizettetheti ki veled így. Engem egy elég komoly sztorival vádoltak meg úgy, hogy nem én voltam. Az a tanár négy évig szoptatott. Tudtam ki volt, mert a két legjobb barátom volt, így tartottam a frontot. Azért vállaltam, mert volt egy ász a kezemben, így tudtam, hogy nem rúgnak ki. Meg mivel nem én voltam, így tudtam, hogy nincs bizonyíték sem. Meg akart buktatni, de engem sem ejtettek a fejemre.... Már 20 éve volt de még megvan a sztori. Lényeg a lényeg, mond meg, hogy alaptalanul vádolnak és semmi közöd hozzá.
2019. dec. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!