Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért akarják mindig rátolni...

Miért akarják mindig rátolni az emberre, hogy soprtoljon?

Figyelt kérdés
Ha ez van sportoljál,ha az van sportoljál,meg értem én,hogy valaki abban lelte meg az örömét de nem mindenki akar sportolni.Például én biciklizni szeretek meg sétálni de gy ismerősöm szerint milyen égő már egy felnőtt férfi ne sétáljon,na én meg sportolni nem akarok.Attól,hogy ő sport b..i nekem még nem muszáj olyannak lenne.
2019. dec. 3. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom. Biztos nem kertes házban laknak. Ha ott laknának nem lenne erre energiájuk.
2019. dec. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

# 1


Na ezt most én sem tudom,hogy hol laknak,azt tudom ,hogy sokat dolgozik a csaj meg lelki dolgai is vannak és ez tartja szinten ő elmondása szerint de akár ki ír mindenkinek azt írja sportoljon meg ne egyen ezt meg azt mert az nem jó,és csak a sport mert neki meg a depresszióra is csak a sport jó meg mindenre is csak a sport jó.... Egyszer kórházban hallgattam két nő beszélgetést,mondta egyik a másiknak,hogy képzeld lejárok az edzőterembe futógépen xy kilométert lefutok meg ilyen szobabicikli féleségen is lenyom pár km-et és hogy milyen fantasztikus.Szerintem inkább szánalmas inkább ezt a természetben tenném mint egy szaros edzőteremben egy helyben.

2019. dec. 3. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 4 évvel ezelôtt elkezdtem futni rendszeresen utcán, szóval friss levegô meg minden. Semmivel nem lett jobb, sôt már rosszul voltam hogy megint menni kell. Abba is hagytam.
2019. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert gondoltam kipróbálom mi olyan jó ebben, hát rájöttem hogy semmi. Am a biciklizés állitólag a legegészségesebb. Mindent megmozgat.
2019. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

# 4


Szerintem embertől is függ,ki miben találja meg a boldogságát vagy ha depressziós vagy ilyesmi akkor lehet pont ez segít neki.Van egy másik ismerősöm egy srác vékony nagyon ő is el kezdett edzeni otthon és jobb a kedve de csak azért mert ő izmos szeretne lenni meg nagyoibb súlyt szeretne és valamennyit már alakult.De én nem akarok se gyúrni se egy teremben megrohadni,anno próbáltam jártam le edzeni még régebben pár hónapig de akkor alapból jó kedvem volt és nem voltam depressziós meg a barátaimmal jártam le,de most nem érdekel az egész.Aztán volt olyan is aki meg folyton az ilyen meg olyan vitaminokat szedj depresszióra és jobb lesz,na azt is próbáltam de semmivel nem lett jobb akkor jött a de az étrend,na akkor már lefárasztott.

2019. dec. 3. 23:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd ha fáj mindened meglátod, hogy úszás és szaunázás után mennyivel másabb.
2019. dec. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

# 6


Ja de ezek sem olyan "sportok" amit a csaj írogat ő pl kettlebellezik meg ilyesmi.Amúgy sokat jelentenek a gének is.Ha peches vagyok akkor a 100 éves nagymamám génjeit örököltem.Az meg ,hogy fáj valami egy sportoló embernek is lehetnek problémái egészségesebb életmód vagy sport ide oda,rossz génekkel meg végkép gáz a dolog.

2019. dec. 4. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!