Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezüst Nyíl részek sorban?

Ezüst Nyíl részek sorban?

Figyelt kérdés

régen néztem , az ilyen magyarra lefordítottakat végignéztem és már csak angolt találtam (de nem is biztos hogy az összes magyar részt láttam )

és még nem tudtam angolul így nem néztem angol felirattal

de most így jó pár évvel később meg szeretném nézni az egészet de nem találom, hogy lenne sorban

arra lennék kíváncsi, hogy:

-hány évad van

-az évadok hány részesek ?

és esetleg talán ha tudod az évadnak a nevét

pl:weed

ez ne mtudom hanyadik évad de miközben kerestem hány rész van stb láttam egy ilyet


2019. dec. 5. 20:14
 1/1 Jól van ez így? ***** válasza:

Ginga: Nagareboshi Gin

Angol cím: Silver Fang

Magyar cím: Ezüst Nyíl

Egyéb cím(ek): Ging: The Falling Star

Besorolás: anime, TV

Hossz: 21 rész × 24 perc

Idehaza: 18 rész (Három részt, a 17-19.-et kihagyták.)

Dátum: 1986.04.07 - 1986.08.22


"Tekintve, hogy nálunk csak a négy részes, összevágott verzió jelent meg, a történet nehezen követhető, mivel teljes epizódokat hagytak ki belőle, amely a végére a kritikus történéseket is mellőzi. Ezenkívül a megmaradt részekben is erőteljes a cenzúra jelenléte."


Ginga Densetsu Weed

Angol cím: Ginga Legend Weed

Egyéb cím(ek): Weed

Besorolás: anime, TV

Hossz: 26 rész × 24 perc

Dátum: 2005.11.03 - 2006.05.11


"Az Ezüst nyíl (Silver Fang, Ginga Nagareboshi Gin) című régebbi anime folytatása, de nem Gin-ről (Ezüst nyílról) szól, hanem inkább Weed-ről, apa és fia kapcsolatáról, pontosabban Gin és fia, Weed kapcsolatáról."

2019. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!