Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MDMA fogyasztása miatt lehet...

MDMA fogyasztása miatt lehet bizonyos mértékű emlékezet vesztés?

Figyelt kérdés

#drog #MDMA #ecstasy #kábtószer
2019. dec. 5. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak ha valaki egész este pár óránként bombázza magát, és átlép ilyen 10 + darabot.

Amúgy csak a dizájner drogok tabiktól vannak ilyenek..

2019. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

*S

Mert amiben viszont nem mdma van vagy más is van benn, ott simán előfordulhat akármekkora mennyiségnél.. De ugye nem ez volt a kérdés :)

2019. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Azt még kifejted mi is az a dizájner drog? :D
2019. dec. 6. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát tudod jelennek meg új szerek, aztán betiltják őket, és különböző listákra (c-lista) stb besorolják..

Na most sokan mondják hogy visszatért az igazi mdma-s eki, de én még nem találkoztam vele. Nálunk ha elugrok a dealerhez van nála sp, meg eki de egyik sem igazi. Az sp-nek olyan szaga van mint régen meg üt meg minden, de nem igazi amfetamin van benne. A hatása kicsit más, bár hasonlít az igazihoz.. Én érzem a hatásán mert vagy 15 éve nyomom. Az ex szintén én anno sok mdma-sat ettem és ami nála van az nem az. Sokkal gyorsabban jön, rövidebb ideig hat, nagyobbat üt, nem úgy málik szét, de még csak csak az íze sem az. Azt nem tudom mi van benne, de rengeteg dizájner dogot (mefedron, 4-mec, 3fa, 4fa, metilon) kipróbáltam régen (ezek voltak a jobbak amiket felsoroltam) és egyértelműen az újabb dizájnerekhez hasonlít a hatás - nem pedig a régi mdma-ra. Lehet aztán máshol máshogy van.. Nem tudom.

Szóval a dizájner drogok alatt az ismeretlen eredetű kutyulékokat értettem, amik bármit tartalmazhatnak..

2019. dec. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

pl itt (az ecstasy tabletta adatbázisban) jó eséllyel be lehet azonosítani h igazi mdma-s volt e


[link]


vagy mdma tesztel is


[link]

2019. dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon, hogy bizonyos mértékű?
2019. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!