Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondja mindig nekem ezt...

Miért mondja mindig nekem ezt a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm még gimnaziumba jár. Én már végeztem vele. Erettsegim van és most kezdtem bele a második szakmámba. A barátnőm mindig utalgat arra, hogy én semmire sem fogom vinni az életbe. Olyanokat mond "Nekem legalább még van esélyem", "ha végzek az egyetemmel akkor én többmindenre fogom vinni, mint te". Meg apró kis celzásokat tesz, hogy ő mennyivel többre fogja vinni, mint én, mert én nem mentem egyetemre vagy főiskolára.

2019. dec. 6. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátok általában tudnak egymástól kérdezni őszintén és nem szorulnak a gyakori közönségének segítségére.

Barátok nem mondanak ilyeneket egymásnak.

Tehát megkérdőjelezem mi a fenét akartok még egymástól?

2019. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert lenéz téged.

Ő nem barát. Hamarosan megszakad ez a kapcsolat,de jobb is.

Tipikus kis hülyegyerek. És még egy jó darabig az is marad.

2019. dec. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
74%
Oo jóó kis toxic friendship. Ha nagyon fent akarod tartani a barátságot szerintem am beszéld meg vele még lehet észhez tér
2019. dec. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondod ilyen emberre, hogy legjobb baràtnőd?
2019. dec. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki, hogy ez nekem rosszul esik. Egy darabig abba hagyta, de már megint ilyeneket mond. Meg ugye most neki van barátja nekem nincs és mondja hogy rám soha nem fog találni a szerelem meg ő mindenbe szerencsésebb, mint én..
2019. dec. 7. 15:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátnő nem ugyanaz, mint a tökéletes barátnő. Ha nincs nála jobb, akkor ő a legjobb. Az összes többi nála rosszabb...

Lehet, hogy ő valójában önbizalomhiányos, és csak magát biztatgatja, hogy neki jó az élete, és még jobb lesz, abba meg nem gondol bele, hogy neked ez rosszul esik. Azt már elfelejtette, hogy mit mondtál neki erről. Volt egyszer egy barátnőm, aki olyan kis eccerű lélek volt, mint egy kis állatka, és minden komplex gondolkodást lehetetlen volt elvárni tőle. Ő is mondott olyanokat, hogy ha nem ismerem, megsértődök. De tudtam, hogy nem rosszindulatból mondja, csak hát ennyi esze van.

2019. dec. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Vagy ennyi esze van vagy direkt mondja mert neki ez egy biztatás saját maga felé. De azt is eltudom képzelni hogy elszakadt vele a kiscsikó mert egyetemre jár barátja van összejöttek neki a dolgok. Az ilyet úgy tudod leallitani ha elhanyagolod nem keresed a társaságát akkor jobb esetben visszavesz az arcából vagy megcáfolod amit mond.
2019. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az egyetemet még nem kezdte el de mindig arrol beszél nekem..
2019. dec. 10. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!