Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Önbarnító, szolárium együtt?

Önbarnító, szolárium együtt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon kis fehér a bőröm, de elkezdtem most szoláriumba járni, viszont hogy gyorsabb legyen a hatás úgy gondoltam, hogy veszek egy niveas önbarnító testápolót is. (Ez nem lényeg, de egy esemény lesz és emiatt fontos számomra, hogy ne úgy nézzek ki, mint aki le van sápadva.) Az lenne a kérdésem, hogy ha két napig mondjuk használom az önbarnítót, majd egy nap kimarad és 4.nap elmegyek szoliba, ezután kimarad egy nap es utána kezdeném előről, 2nap önbarnító 1nap kimarad...stb. Hatásosabb lesz vagy egyáltalán szabad így? Valakinek, ha van ezzel kapcsolatban tapasztalata és leírni, azt megköszönném. :))

2019. dec. 7. 07:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Az önbarnítóval van tapasztalatom, de nem jó.

Nem látod a krémet, hogy hova kented fel folyamatában, amikor alkalmazod, ezért előfordulhat, hogy egy helyre kétszer kensz. Az önbarnító megfesti a bőröd, és általában narancssárgás eredménnyel. Nekem konkrétan foltos lett a lábam, mivel egyik helyen erősebben látszott, de volt ahova vékonyan kentem, ott meg halvány. Komolyan úgy néztem ki, mint akinek pigmentes bőrbetegsége van, és végül le kellett mosnom szőkítéshez használt hidrogénnel. (Az meg marta a lábam, mivel túl erős százalékú volt)

Ez régen történt, nem tudom, hogy azóta az önbarnítók mennyire változtak. Biztos van valami márka, amitől nem lesz valaki narancssárga, de én lemondtam az önbarnításról.


Egy tippem lenne, ha a lábadra akarod a barnaságot (esetleg karokra is alkalmazható), liquid harisnya a módszer neve, tehát afféle folyékony harisnya az igazi helyett. A lényege az, hogy a bőrszínedhez illő alapozót keversz egy sima testápolóba, és azt viszed fel a bőrödre. Ezt egy videóban láttam, még nem próbáltam ki, szóval nem tudom mennyire tartós. Bár biztosan lehet valamivel fixálni.


Véleményem szerint még mindig a legjobb, tartós megoldás a szolárium lenne, csak ne siettesd az eredményt.

2019. dec. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!