Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erre mi a magyarázat?

Erre mi a magyarázat?

Figyelt kérdés
1évvel ezelott tortent mikor fekszek a szobámba, kutya bent velem, egyszercsak lett egy fura érzésem, elkezdtem félni, pánikoltam, a kutya kifutott a szobámból,es o is nagyon panikolt, vissza se mert jonni, aztan tovabb folytatódott ez egy 10-20percen keresztül mire megnyugodtam a szobamba, igy elmult ez az érzés, mi lehetett?

2019. dec. 7. 13:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha kb. pont 1 évvel ezeőtt volt, akkor egy enyhe földrengést éreztetek meg.
2019. dec. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem földrengés volt, akkor a családom is érezte volna, meg egy picit remegett volna a talaj is
2019. dec. 7. 13:50
 3/17 anonim ***** válasza:
Semmibe belelátni valamit. Ennyi.
2019. dec. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
És most jutott ez az eszedbe? Vihar volt, gömbvillám, napkitörés, hideg/meleg front. Az állatok nagyon megérzik, és sok ember is.
2019. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A kutya a te pánikodra reagált, mert megváltozott a viselkedésed, handhordozásod, a legapróbb jelekből is tud olvasni. Plusz állítólag megérzi ha félsz, mert ha fél az ember megváltozik az izzadságszaga. Nincs ebben semmi rejtélyes.
2019. dec. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De nem az a gond hogy a kutya megérezte a félelmem, hanem hogy én mitől féltem
2019. dec. 7. 17:21
 7/17 anonim ***** válasza:
Lenne egy-két kérdésem: Alvásból ébredtél fel éppen? Le voltál bénulva ez alatt a 10-20 perc alatt? Láttál furcsa dolgokat a szobádban (hirtelen megjelent furcsa lények, furcsa nem oda illő tárgyak stb.I)?
2019. dec. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Főinkvizitor, nem volt alvásparalizisem, se nem voltam lebénulva, ugyan ugy tudtam mozogni, talán egy tárgyat nem a helyén találtam bár az bemagyaraztam magamnak hogy valaki a családból tette oda, igazabol olyan érzésem volt mintha lett volna ott valami, valami ilyesztő, de nem láttam senkit
2019. dec. 10. 14:56
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a szellemekben, nem fogom azt mondani hogy biztos az előző lakó kísért. Tehát nézzünk egy reális magyarázatot. Nem lehet hogy túl sok horrorfilmet nézel? Ha jó a képzeletet szerintem lehet ilyen hatása.
2019. dec. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem nézek horrort, nem annyira birom
2019. dec. 10. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!