Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sos! Ezek a foltok mitől...

Ilze kérdése:

Sos! Ezek a foltok mitől lehetnek? ( Kép)

Figyelt kérdés
Allergia vagy csípés? Nem szedtem csak növényi eredteü gyógyszet. Barakat és uractivot meg a megszokott vérnyomáscsökkentőmet. Atkára is gondoltam. Nem tudom mennyire lehet az pár napja a párnámon egy egészen apró piros bogarat láttam de nem tudom az atka-e. Amúgy viszket is meg meleg a területe.
2019. dec. 7. 17:44
 1/9 A kérdező kommentje:
2019. dec. 7. 17:46
 2/9 A kérdező kommentje:
2019. dec. 7. 17:46
 3/9 A kérdező kommentje:
Nemrég volt tüdőgyulladásom. Pár napja kapar a torkom de nem hiszem hogy ez a foltokhoz köthető.
2019. dec. 7. 17:47
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindkét karomon van könyök közelhez és az egyik hüvelykujjamon van három.
2019. dec. 7. 17:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Sima tüsző gyulladásnak néz ki, ami főleg akkor alakul ki, ha bepunnyad bőr, azaz nem veszed le a ruhád jó pár napig és nem tud sem szellőzni, sem nem tisztítod.
2019. dec. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy simán menj el orvoshoz, ha annyira zavar, az Internet nem a legjobb hely az ilyenek megítélésére.
2019. dec. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megyek de mindig tisztitva vannak a ruháim.
2019. dec. 7. 18:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetett az a bogár a párnádon ágyi poloska? Az is tud hasonlót produkálni.
2019. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha bogár okozta, ne vedd számításba amit most elolvasol majd. Én szerintem túl sok édeset eszel, vagy túl sokszor. Félek egyszerűen elhanyagolod a sportot, Javíts ki ha tévedek, de az ajánlatom az, hogy próbáld meg elkerülni a túlzott tej és kenyér fogyasztást...
2019. dec. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!