Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Debrecenben a Lovardában van...

Debrecenben a Lovardában van wifi?

Figyelt kérdés

#Debrecen #koncert #lovarda #wifi #debreceni lovarda
2019. dec. 8. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:

" Ingyenes wifi a Lovarda területén "

forrás:

[link]

2019. dec. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ez a lovarda érdekelne😅 ahol szoktak lenni koncertek meg ilyenek. A Főnix csarnoktól visszább
2019. dec. 8. 11:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Hihihi! Az első versenyző benézte, mint annak idején Torgyán: elment a megnyitóra, és tartott egy kiselőadást a lovassport elengedhetetlen fontosságáról, meg hogy mekkora előrelépés - csak aztán szóltak neki, hogy ez 50 évvel ezelőtt volt lovarda, azóta ló még a környéken sem volt, ez egy - a régi nevet megtartva - az egyetem egyik szórakoztató, kulturális központja - sok más hasonló mellett (pl. Hullaház, ami szintén egy színpaddal megáldott egyetemi bulihely)...:)))


[link]


Van wifi.

2019. dec. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszii🖤 oda fogok menni koncertre, lehet egyedül és nem szeretnék unatkozni míg el nem kezdődik az ami engem érdekel
2019. dec. 8. 14:50
 5/5 Fingkirály ***** válasza:
@4: mi lenne, ha megpróbálnál haverkodni a többi ott lévő el? Végülis ez egy koncert, már legalább egy közös dolog van bárkivel a helyszínen. Persze tudom, 2019 van, és ma már nem járja beszélgetni, mert hát akkor mire van a kütyü meg a zinternet... én meg ilyen visszamaradott boomer vagyok, hogy egy társasági eseményen jobban szeretek más emberekkel kommunikálni, mint mémeket lesegetni :))))
2019. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!