Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a címe annak a könyvnek,...

Borbély Tünde Timea kérdése:

Mi a címe annak a könyvnek, amiben egy kisgyereket belöknek egy hasadékba (azt hiszem), le is bénul szegény!? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Igazából nem sok mindenre emlékszem belőle, de tudom, hogy gyerekként imádtam azt a könyvet, nagyon fájt is érte a szívem, amikor egy költözés alkalmával elkallódott. Hátha ismeri valaki. Na szóval, ami megmaradt: adott egy lány, akinek van egy kisöccse, akit a helyi "rosszfiú" (talán) véletlenül belelök egy hasadékba, de megijed és otthagyja (azt hiszem), a kisfiú lebénul és talán a nővére viseli gondját. Van egy közös imájuk is amit gyakran mondogatnak benne: "Fáradt vagyok lenyugszom, álmos szemem bezárom. Édes Atyám tarts szemmel, őrizz engem egész éjjel. Ami rosszat ma tettem, bocsásd meg én Istenem. Jézus vére s kegyelme, mindent jóvá tehetnek." Ha jól emlékszek, akkor a vétkes fiú megbánja a végén a tetteit és talán segít is a lánynak. Nagyon halványan emlékszem rá. Sorry. Ha valakinek ennyi alapján bejön a regény címe,ne tartsa magában. Köszi <3

2019. dec. 9. 18:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!