Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Várható -e hogy anime csatorna...

HuncutPicurrr kérdése:

Várható -e hogy anime csatorna legyen magyarországon?

Figyelt kérdés
Régen nagyon sokat néztem az animaxot és mivel megszűnt ezért már nincs egyetlen animékkel foglalkozó tv-s csatorna.

2019. dec. 9. 20:32
 1/9 anonim válasza:
100%
nem hiszem mert nem érkezett elég bevétel a szinkronizálásból de mivel egyre híresebb kezd lenni a műfaj elképzelhető ugyebár a remény hal meg utoljára
2019. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Viasat6 még animézik. Most szinkronizálják a Boku no Hero Academiát.
2019. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Őszintén szólva engem már nem is érdekel, hogy lesz-e vagy sem. Neten már az új rész megjelenése napján megnézheted, sokszor magyar felirattal is, szóval semmi értelme arra várni, hogy leadják ugyanazt a tv-ben egy elcseszett magyar szinkronnal, 20 perc reklámmal részenként. Főleg, hogy szerintem nem is lesz nézettsége, mert mindenki a kedvenc animéjét akarja a tv-ben nézni, és lássuk be, nem sok anime van, amit ha végignézel eredeti japán szinkronnal, még lesz gyomrod a magyarhoz. Aki meg új az animék terén, annak is csak kedvcsinálónak lesz jó, mert utána leül a gép elé, és nézi japánul. Szóval felirattal lenne jó, de úgy meg megint nem nézné a kutya sem tv-ben.
2019. dec. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
52%
A Harmadiknak igaza van :(
2019. dec. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
52%
A Harmadiknak igaza van
2019. dec. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak nekem tv-n nézni mindig hangulatosabb. Amikor mondjuk pontban 9-órakor oda ülök.
2020. febr. 3. 23:16
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Szívből ajánlom a HDMI kábelt.
2020. febr. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem teljesen értek egyet, mert nem mindenkinek van annyi ideje leülni maratonokat tartani vagy nem csak animékkel akar foglalkozni. Nekem is max munkanélküli korszakomban volt rá időm. Illetve nagyon jó érzés volna magyar szinkronnal látni és azért leülni TV elé, amikor már amúgyis alig van értelmes program a TV-ben.


Viszont a fő problémák az alábbiak: annak idején az A+ és az Animax nagyon jó üzleti helyzetben volt, miután több tényező is elrontotta az animék itthoni helyzetét, utóbbi tény miatt pedig semelyik cég nem igazán akar rá vállalkozni. Az A+ és az Animax helyzetét erre értem: az A+ közös üzleti megállapodással indult az RTL-lel, kezdetben az RTL szállította az animéket, majd a Sony átvette az irányítást a Minimaxtól, és a Sony alapvetően sok animét forgalmazott, más TV-csatornákhoz viszonyítva kevesebb jogdíjat kellett kifizetni. Jelenleg a Viasat-on kívül hol találnánk ilyet? Jelenleg a Viasat is a Sony-hoz tartozik, de a Sony tönkretette a saját animecsatornáját és már kétszer lelőtte az animéket a Viasat-nál is. Jelenleg már csak ismétel a Viasat 6-os. Tehát kéne egy ugyanilyen befektető, ugyanis az animék rohadtul drágák és ráadásul a Igény lenne, de sajnos mégis túl nagy kockázatot látnak ki ebből. Sok rossz döntés rosszabb nézettséget hozott és képtelenek tovább próbálkozni. :-(

2020. dec. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*Tehát kéne egy ugyanilyen befektető, ugyanis az animék rohadtul drágák és ráadásul az egzotikus japán nyelv mellé megbízható szinkronért is sokat kell fizetni.
2020. dec. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!