Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Star Wars: Rebels sorozat...

Jozsi115 kérdése:

A Star Wars: Rebels sorozat után majd lesz valamilyen sorozat ahol láthatjuk Ahsoka Tanot? Vagy megtudjuk, hogy pontosan mi történt vele a Vaderrel való összecsapása után? Miért hagyta életben Vader?

Figyelt kérdés

2019. dec. 10. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyenlőre nem tudni ilyenről.

Én személy szerint egy élőszereplős történetben látnám szívesen viszont.

2019. dec. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ööö, a kérdést nem egészen értem... Főleg ezt a részét:


"Miért hagyta életben Vader?"


Ha láttad VÉGIG a Rebelst, tehát a 4. évad végéig, akkor erre tudnod kéne a választ.

2019. dec. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A 2.kommentelőnek: A Rebels végén a romok közül kisétál Vader és aztán láthatjuk ahogy Ahsoka egy lépcsőn besétál egy templomba azt hiszem.
2019. dec. 17. 20:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, a 2. évad végén. De mint mondtam, ha végignézed a Rebelst a NEGYEDIK, tehát az utolsó évad végéig, akkor meg fogod tudni, hogy Ahsoka hogy maradt életben!
2019. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Remélhetőleg igen, szerintem majd Ezra kereséséről csinálnak egy sorozatot, amibe ugye Ahsokának is benne kell lennie. Amúgy is feltűnt nekem hogy túl nagy a csönd a 6. és 7. rész közötti időszakról, én arra tippelek hogy a 9. rész után majd ezt az űrt akarjak kitölteni, legalábbis remélem :D


Valószínűleg azt is megtudjuk majd hogy mi történt az eredeti trilógia alatt, de igazából amióta véget ért a Rebels (már 2 éve..), még nem igazán beszéltek ezekről a témákról :/ Talán majd miután véget ért a Resistance sorozat

2019. dec. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vanesza5 válasza:
star wars rebels 4. évad ashoka élőszereplős sorozat ami még nem jött ki és a mandalorian 2. évadában állítólag szerepel
2021. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!