Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez a kijelentese...

Anika2225 kérdése:

Mit jelenthet ez a kijelentese konkretan szerintetek tolle?

Figyelt kérdés
2019. dec. 14. 21:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Van egy ferfi aki udvarol es azt mondta hogy azert tetszettem meg neki mert hasonlítok a volt felesegere,kulsoleg aki skanos elhunyt ket eve.aes ez fogta meg bennem nagyon.Egyvreszt hüjol esett ,egy resztvrosszul mivel belollem is csak egy van meg ugye akkor ugy jon ez ki mintha csak azert lennek erdekes neki nert valoban hasonlitok a volt felesegere vagy nem is tudom
2019. dec. 14. 21:57
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Jól érzed. Ő - úgy néz ki - még gyászol, és pótlékot keres. Tudatosítanod kellene benne, hogy igaz, hasonlítasz az elhunyt feleségére, de te egy önálló (és valószínűleg teljesen más) személyiség vagy.

Ha át akarna formálni, akár Kezdve a frizurával, vagy öltözködéssel, akkor régen rossz, és akkor ennek a kapcsolatnak nem lesz jövője.

Én adnék egy esélyt, de csak akkor, ha nem akar átformálni, megváltoztatni.

2019. dec. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kétféle dolog vezérli a férfi párválasztását. Tudatosan, vagy ösztönből a mamára hasonlítókhoz vonzódik, vagy az elvesztett kedvest keresi.

Jó tanácsot már kaptál, csak gondoltam, nem árt, ha tudod, hogy hétköznapi dolog ez.

Egy párkapcsolat mindig nehéz.

Egy valamit ne tegyél: ne akard te sem formálni. A volt feleség és közted a harcot nem azzal nyered meg, ha ellenálsz, hanem a magad kedvességével odafigyeléseddel érd el a célod.

2019. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!