Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit szóltok hozzá, hogy...

Ti mit szóltok hozzá, hogy Ruszó Tibi lett az Xfaktor győztese?

Figyelt kérdés
Megérdemli amúgy, de én Vanek Andornak szorítottam végig :(

#X-Faktor #Vanek Andor #győztes Ruszó Tibi
2019. dec. 15. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
El nem tudom mondani, mennyire hidegen hagy.
2019. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1.

Akkor nem kell rányomni a kérdésemre... Ennyire egyszerű. :)

2019. dec. 15. 21:59
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem néztem. De ez biztos hogy elôre meg van játszva. Szóval már rég tudták ki nyeri meg. Nézôk szavazata nem számít.
2019. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Mivel a szavazók jelentős része lány és/vagy C, így sejthető volt.
2019. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Borítékolom, hogy kábé fél év múlva már mindenki elfelejti őt is.
2019. dec. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
48%

Szavazok jelentős része cigány volt. 🤦🏽‍♀️😆 Még mindig nincsenek annyian a cigányok, hogy elég legyen arra, hogy egy Xfactort megnyerjen. Szóval 50-60%-ba magyarok is szavaztak rá (külföldről is). Volt néhány cigány, akik egyáltalán nem is a Tibinek szurkolt. Másik meg az, hogy azért nem mindenki nézte az Xfactort.


A magyarok normális, civilizálódott, kultúráltabb, intelligensebb rétege nem a származás alapján szavazott, hanem elismerték, hogy igen is tiszta, szép hangja van a Tibinek. Persze embere válogatja, hogy kinek ki tetszett, de az hogy valaki azért szólja le a másikat, mert cigány származású az valami undorító. Pont, hogy aki rasszista, na az az ember az, aki lelkileg megvan keseredve, egy nagyon sötét gondolkodású ember az ilyen, mert semmivel sem különbek a magyarok... sőt sajnos sok más származású embertől tanulhatnának, nem véletlenül utálják a magyarokat.

2019. dec. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem az idei Xfaktor győztese Loca Pantera - fél év és másra nem fog úgysem senki emlékezni :D
2019. dec. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy vagyok vele, hogy végig Tibinek szurkoltam már a székes feladat óta felfigyeltem rá. Andornak is jó hangja van, de sokáig nem érintett meg, viszont Tibinek minden előadásán meghatódtam és több olyan is volt, amin sírtam. Andor az élő adásoknak kb a közepén kezdett úgymond felébredni szerintem, hogy hoppá ez már az élő show kicsit össze kéne kapnia magát. Viszont onnantól jól teljesített. Na meg ez olyan dolog, hogy a nézők szimpátia alapján szavaznak és mindenkinek más a szimpatikus meg mindenkinek más az ami tetszik. Nem kell ezt tragdédiaként megélni így döntöttek a nézők és kész. Nálam is volt olyan, hogy nem az jutott tovább, akire én szavaztam. Pl mikor Manuel és Burai Renátó voltak azok, akik közül kiesett valamelyikük én Renátóra szavaztam és mégis ő esett ki, Mauel jutott tovább. És akkor mi van? Nem ócsároltam Manuelt, elfogadtam, hogy neki van nagyobb rajongótábora, többen szavazták rá, ez van. Ettől nem állt meg az élet. Csak egy győztes lehet. Na meg ettől függetlenül lehet Andornak is jó karrierje. Több olyan példa volt már, hogy valaki egy tehetségkutatóban a második vagy a harmadik lett, mégis népszerű és szép karriert futott be. Pl annak idején Kökény Attila második lett, Gáspár Laci harmadik mégis akárki megemlíti a nevüket mindenki tudja kikről van szó, mert igyekeztek a köztudatban maradni és nem eltűnni. Én ByeAlex mindegyik mentoráltját kedveltem, remélem mindhárom fiú ontja majd magából a dalokat meg a videoklipeket és nem tűnnek el. Viszont amit az emberek csinálnak főleg a facebookon az valami undorító. Az Andor fanok köpködnek a Tibi fanokra, a Tibi fanok köpködnek az Andor fanokra, voltak olyanok akik Patrikot leb*zizták meg Manuelt is sokan szidták. Gusztustalan amit művelnek az emberek egy tehetségkutató miatt.
2019. dec. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
79%

"nem véletlenül utálják a magyarokat"


Azért valljuk be, hogy a cigányok nagy része elég alacsony intelligencia szinttel bír. (Elég olvasni az Xfaktoros posztok alatt lévő mocskolódásukat)


Minden esetre Tibi tehetséges, jó hangja van.

Az már más kérdés hogy ha elengedik a kezét, hogyan fog boldogulni a Karriere beindításával.

2019. dec. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 Azért azt tegyük hozzá, hogy az Xfaktor nem a legigényesebb műsora az Rtl-nek, hidd el több C nézte, mint magyar...
2019. dec. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!