Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik szolgaltato tudna a...

Melyik szolgaltato tudna a leggyorsabban internetet kotni nekem?

Figyelt kérdés
2019. dec. 16. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Mik az elérhető szolgáltatások nálad?
2019. dec. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Tekintve, hogy szinte mindenhol csak 1 szolgáltató érhető el egyszerre, így az.
2019. dec. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát azt mi honnan tudnánk, hogy ott, ahol laksz milyen szolgáltatók vannak. Hiába mondunk neked egyet, ha ott pont nem szolgáltat.
2019. dec. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megírod, hogy érdeklődésedre, melyik szolgáltató milyen időpontot ígért, akkor megírom neked, hogy melyik az, amelyik leghamarabbra ígérte.
2019. dec. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:DDD duhbol irtam, bocs, igazatok van. Bar nemtom, normalisan is lehetne mondani.

Mindenesetre Bp.13.kerulet, a digit mar megrendeltem multheten, de ma kozoltek a telefonban, hogy nem is 15, hanem inkabb 45 nap lehet a bekotesig max.

Ketsegtelen, hogy en voltam a hulye, de mostmar csak uj megoldast tudok keresni.

Nem ismerem a lehetosegeimet annyira, lenyegeben mindegy melyik szolgaltato, de jo lenne meg ha karacsony elott tudnek barmit intezni, nem akarok 30 helyre irni.

Otlet?

2019. dec. 16. 15:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Elintezve!
2019. dec. 16. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!