Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet bejelenteni ha...

Hol lehet bejelenteni ha erdőbe növényi hulladékokat visznek?

Figyelt kérdés

#környezetvédelem #hulladék #levél #illegális hulladék lerakó
2019. dec. 16. 14:13
 1/6 Wadmalac ***** válasza:
82%
Eküldöd egy természetvédelmi szervezet blogjára kom-posztként.
2019. dec. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Wadmalac ***** válasza:
100%

Hopp, azt hittem, a humorban van. :D


Mi az a növényi hulladék?


Mert amúgy szétterített vágott fű mondjuk tényleg elmegy komposztként, a korhadékanyag bizonyos mennyiségben még jót is tesz.

2019. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni, hogy az erdőben a növényi hulladék káros lenne. Hacsak nincs tele glifozáttal.
2019. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wadmalac ***** válasza:
100%
Ha egy szép tisztást beterítesz nyolc köbméter diólevéllel, az mondjuk nem nyerő. :)
2019. dec. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
A közhiedelemmel ellentétben nincs a diólevéllel semmi gond, kedves Vadmalac. Az ősszel lehullott lomb következő nyáron már bomlásnak indul, és remekül humuszálódik. Ugyanekkorra a csírázásgátló hatását is elveszíti. Bár mondjuk abban igazad van hogy az odaszokott őzeknek más legelő után kell nézni.
2019. dec. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wadmalac ***** válasza:
Konkrétan én a csírázásgátló hatásra és a viszonylag lassú lebomlásra gondoltam, ami például az általad említett őzlegelési problémát okozhatja.
2019. dec. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!