Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kövér pasikat kedvelő nők! Mi...

Kövér pasikat kedvelő nők! Mi vonz titeket a kövérekben, és mi az a határ, ameddig számotokra elfogadható?

Figyelt kérdés

2019. dec. 17. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a belsö tulajdonságai lehetnek vonzóak. Nem mindenkit érdekel a külsö.
2019. dec. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Az első nagy baromságot írt.

Van, akinek az TETSZIK, hogy a pasin van hús, és nem azért, mert nem számít neki a külső. Csak más az ízlése, mint neked!

Nekem mindig is a dagi pasik tetszettek, de sajnos az van, hogy a dagi pasiknak kivétel nélkül csak a 40 kilós, 120 centis csajok jönnek be.

Én közepes termetű vagyok és dagi, szóval soha nem volt esélyem kövér pasira. Mindig csak gizdáknak jöttem be, a férjem is az! Sokat szívatom is vele, de amúgy imádom. Ő meg a kövér nőket szereti, a vékonyak nem jönnek be neki. Ilyen is van!

Az vonz - vagyis vonzana - a kövér pasikban, hogy:

- jobban nőnek érezném magam mellette, mert sokkal férfiasabb

- imádnék hozzábújni, markolászni,

- a szexben is sokkal jobb lenne, így pl. nem tudok felül lenni, mert olyan, mintha egy papírra ülnék.

Határ: amíg tud menni, befér az ajtón, és feláll neki, addig oké :D

Ja, és a MACIS pasik tetszenek, nem azok, akiknek mindene gizda és nagy pókhasuk van! Az gáz! Nem-nem, legyen mindene puha párnás, vastag karok és lábak, cuki puhos test :)

(ui: privátra nem válaszolok, csak a véleményemet írtam le a kérdésre!)

2019. dec. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

"Határ: amíg tud menni, befér az ajtón, és feláll neki, addig oké :D"


Igen, szerintem is valahol itt lehet a határ.:D


Nekem sokkal kényelmesebb egy kövér/párnázott pasi, könnyebb is utol érni, ha elszaladna, meg nem szúrja az ember bordáit ölelkezéskor. :)


Ráadásul többnyire jobb a humorérzékük is, mint a csontos paliknak, mert azok között sok a savanyú uborka és még egy jót sem lehet velük kajálni.


Az tény, hogy sok kövér pasi inkább vékony nőt akar magának, ezt én is csak megerősíteni tudom, de szerencsére akadnak kivételek, és azok boldog kapcsolatban is élnek, mert egyik félnek sem kellemetlen a másik, hiszen hasonlók. Hasonló problémákkal és paraméterekkel, az úgy ideális.


De sokszor az ellentétek is vonzzák egymást, így az sem ritka, hogy sok testépítő pali már unja a ftness pcsákat és beújít egy húsosabb nőt, akin van mit fogni, szóval nagy test, nagy élvezet - és későbbi ráncosodás! :)


Szerintem 100 kiló alatt nincs igazi férfi és a szél is hamarabb elfújja....

2019. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
#2 jólvan ezt jól megmondtad.. Duci Juci, micsoda szexepil😂😂
2019. dec. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Mókás válaszok. 10-ből 9 ember gyűlöl kövér lenni. 10-ből 9 ember nem akar magának ilyen párt. A többi vagy szintén pufi, vagy ilyen az ízlése. De a válaszolok itt is átesnek a ló túloldalára. Tudjon menni és felálljon annyi elég? Melyigénytelenség.
2020. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!