Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti meddig birnatok? Tenyleg...

Ti meddig birnatok? Tenyleg sok vagy csak en kepzelem be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vendeglatas. Igen vendeglatozom pultoskent. Napi 12 ora munkaido,allando porges (frissen keszitjuk az eteleket). Agglomeraciobol jarok be Pestre dolgozni (vonattal, 1ora) , 6.40kor kelek reggel es hajnal fel1re erek haza. 10.800ft-ot keresek egy nap plusz 2-3ezer ft jatt. 7bol 6napot dolgozom (ebbol egy fixen babysitterkedes ) es csak vasarnap vagyok itthon,amikor ramszakad a hazimunka.. takaritas mosas stb.. Parkapcsolatom mar kb rament az egeszre,o sem ert meg,senki nem ert meg..

Elfaradtam... a testem tropa,allando nyak,vall,hatfajas (banyapup) ... az idegrendszerem tonkrement az idiota vendegek miatt, mert beloluk is van minden nap nem egy ... sok... egy etterem egesz napos forgalmat egyedul viszem... jelenleg nincs mas opcio munka teren mert ugy erzem csak ott maradva jovunk ki a penzbol. Sokszor megkapom,hogy “mar megszoktam” (bejarasra ertik) vagy a paromtol h elege van az olajszagbol mert hanyingere van mar tole ... nem sajnalatot varok,de vajon jogosan lehetek buszke magamra,higy ezt igy en ilyen formaban csinalom?

23/L



2019. dec. 21. 01:14
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha ez tényleg így van ahogy leeírtad, az rohadt sok. Én egy hétig se bírnám azt, hogy 0 szabadidőm van és egész nap félholtan pörgök mint egy fidgetspinner.
2019. dec. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vállveregetést vársz idegen emberektől amit otthon nem kapsz meg. Szerintem rossz helyre jöttél, itt hamar be leszel darálva.
2019. dec. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az élet néha szívás :( tedd fel magadnak a kérdést, hogy ideje lenne-e változtatni... A pénz nem minden, egyébként ha ez Bp-i vendéglátós fizu akkor eléggé alul vagy fizetve. Számold ki, hogy óránként mennyit keresel.
2019. dec. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vallveregetest varok,felre ertettel :) Azt “otthon” megkapom,marmint “otthon otthon” a szuleimnel csaladomnal pl,ok videken elnek. De mint leirtam jelenleg ez az egy opcio van munka teren ,hogy meglegyunk. Szeretem csinalni a vendeglatast is (egyedul a sok idiota vendeg keszit ki,a munkaval nincs bajom) ,de ugye kozben sikerult talalnom babysitter munkat is amit viszont imadok (kisgyermekgondozo vagyok) ,de egy bolcsodeben sajnos nem fizetnek meg akarmennyire is szeretnem azt csinalni es hiany is van beloluk. Reggel megyek a csaladhoz,igy hogy elotte kb 2ora mikor sikerul elaludnom munka utan, viszont nekem az a nap amolyan “pihenes” . Babysitterkent 1500as oraberrel dolgozom igy kb megvan az a penz aznap mint az etteremben 900ft-os oraberrel.
2019. dec. 21. 08:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tönkreteszed magad, kell a pénz de nem mindenáron. Szerintem kisgyermekgondozóként is el tudnál lenni egy darabig mivel otthon laksz. Nem lennél így leterhelve. Lenne benne tapasztalatod, mellette tanulhatnál nyelvet is. Aztán lehetnél akár idôvel külföldön is kisgyermekgondozó sok pénzért.
2019. dec. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem otthon elek :) a parommal alberletben ezert olyan nem mindegy a penz tema..
2019. dec. 21. 11:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress közelebb albérletet és válts munkahelyet.
2019. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!