Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem magam túl rajta?

Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés
2 évig azt sem mertem gondolni, hogy szerethet engem, össze is jöttünk tavaly, együtt is éltünk máig, de már egy ideje gondok vannak, már nem szeret engem, én pedig ezt sajnos nem akarom elhinni, nagyon rossz Nem tudom hogyan tegyem túl magam rajta, senkire nem gondoltam még így mint rá Az övé akartam lenni örökre 18 hetes terhes leszek a kisbabánkkal, és a hátam is műtötték egy fél éve, dolgozni sem tudok eljárni egyszóval, sem edzeni, barátaim nincsenek Ti mit tudnátok tanácsolni? Hogy tudtok egy ilyen szerelmet/ embert elfelejteni?

2019. dec. 21. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A baba miatt sajnos nem fogsz tőle soha megszabadulni, hacsak el nem veteted, bár nem tudom meddig lehet, lehet már nem opció ez. Amúgy megértelek, unokatesóm is pont így járt, szóval tudom miről beszélsz és átérzem. Tarts ki! Én hiszek benned.
2019. dec. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igyekszem, csak nagyon fáj, nagyon szeretem , most is hiányzik és nem egyedül nem akarok lenni hanem nélküle
2019. dec. 22. 03:38
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom az unokatesódat, át tudom érezni, de remélem neki is sikerül lépni , meg nekem is
2019. dec. 22. 03:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!