Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha sosincs...

Mit csináljak ha sosincs semmi programom és állandóan itthon ülök?

Figyelt kérdés
2019. dec. 22. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Csinálj magadnak programot, vagy menj el szervezett programokra. Járj el kocogni, túrázni, vagy konditerembe. Menj városnézésre akár a saját városodban. Nézz meg egy kiállítást, filmet, vagy színházi előadást.
2019. dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
az attol fugg mit szeretnel csinalni es milyen lehetosegeid vannak mik az akadalyok stb
2019. dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak úgy megy ha csinálsz magadnak. Ha van vk akit elhívnál akkor hívd el magaddal, mert ketten jobb programot csinálni. Ha nincs akkor egyedül is jobb mint otthon ülni. Nekem volt egy ilyen időszakom mikor barátaim szétszéledtek hogy elmentem egyedül moziba, vagy bementem a városba csak úgy nézelődni. Nem volt túl jó egyedül, de nem volt jó otthon ülni sem.
2019. dec. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!