Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki csak a nevemet...

Ha valaki csak a nevemet tudja, honnan tudja kideríteni az e-mail címem? Nincs kiírva semmien közösségi oldalon!

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet van közös ismerös aki megadta neki .
2008. nov. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs ez biztos, legalábbis én nem tudok róla... az fura lenne...
2008. nov. 18. 20:13
 3/6 A kérdező kommentje:
ja köszi a választ, de más lehetőség nem lehet?
2008. nov. 18. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem következtethető ki a nevedből az emailod? pl.: A neved Nagy Eszter, az emailod pedig nagy.eszter@hotmail.hu? Vagy vmi hasonló? Am szerintem is a közös ismerős lehet még 1 lehetőség. Lehet, hogy te nem tudsz róla, de van. Amúgy mi a baj? Zaklat, vagy folyton hülyeségeket írogat?


(ui.: Bocs minden Nagy Eszternek, csak példa volt!!!!)

2008. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem kötődik az emailem a nevemhez, és igaz, hogy be vagyok regisztrálva iwiwen, de csak az ismerőseim látják az emailcímem, és ott nincs közös pont. (távolról van, de az nagyon távol)

Nem zaklat, nincs gond vele, csak nagyon furdal a kíváncsiság honnan szerezte meg, és nem tudom tőle megkérdezni (hosszú story :)

2008. nov. 18. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha ugyanaz az pl az MSN cimed, es azt meg latja. Ha utal az e-mail cim a becenevedre, azt is probalhatta. Vagy egyszeruen megkereste valamelyik ismerosodet, aki elarulta neki, neked meg nem vallotta be, vagy "tavolabbi" ismeros.
2008. nov. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!