Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történt Pellek nézettségével?

Mi történt Pellek nézettségével?

Figyelt kérdés

Utoljára 2 éve volt, hogy elérte a milliós megteki tést az után gyorsan zuhant 800k majd mostanában 160-200k max 300k amit el tud érni.

Mi történt vele, miért zuhan a nézettsége?



2019. dec. 24. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Fingunk sincs ki az
2019. dec. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jajj,régen hogy odavoltam érteee ^^

Nem tudom,mi lett vele.Lehet unalmassá vált a műfaj,amit csinál?


Mármint jó,jó,meg tehetséges nagyon,de egy idő után minden unalmassá válik

2019. dec. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Mik azok a Pellek?
2019. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Az valami rovar, nem?
2019. dec. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A művészi pálya már csak ilyen. A divatok változnak, előre pedig nehéz megmondani, hogy mi mennyire lesz felkapott. Ráadásul ez ezernyi dologtól függ. Mint írtam, attól is, hogy épp mi a divat, mi a sláger; de az sem ritka, hogy egy időre valaki nagyon népszerű lesz, aztán pár hónap múlva lecseng a felhajtás. "Nagy" énekeseknél is gyakori ez. Vannak, akik csinálnak egy slágert, aztán eltűnnek. De olyanra is láttam példát (Sound of Thunder), akik 10-20 ezres megtekintést produkáltak /videó/év; aztán "jókor voltak jó helyen" (feldolgozták a katalán himnuszt pont a függetlenségi szavazás környékén), és láss csodát, millió feletti nézettséget értek el 2 hónap alatt. Pellek kicsit kifogyott az ötletekből. Ameddig újdonság volt, amit csinált, addig még szabadon válogathatott, de már "ellőtte" az igazán ütős dalokat, a többi meg nem érint meg annyi embert.

(Egyébként a Frozen 2 videója 700 ezer fölött van, szóval én nem írnám le őt.)

2019. dec. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pállak-ra változtatná a nevét és új image-t alakítana ki rá (például: úgy Pállak benneteket, így üdvözölné a nézőit), akkor visszamenne a nézettsége. Vagy venne házibolhát, és etetné őket, magával, és amikor megcsípi egy közülök, akkor szelfi és föl a netre! Igen, talán nem menedzseli magát jól Pellek.

Nem az unokatestvére Pálluknak? Ő szélmérnök. Nem rokonok?

2019. dec. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!