Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol van Lengyelországban a piac?

Hol van Lengyelországban a piac?

Figyelt kérdés
Szeretnénk bútort venni, csak nem tudjuk hol van ott a piac? Hogy van nyitva? Vagy esetleg nem tudja valaki hol érdemes körülnézni?
2019. dec. 27. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Bútort piacról? o.O Hát ez nem egy kiló alma...

A bútorboltok túl egyszerű megoldás?

2019. dec. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor helyesbítek...Bútorbolt. Lehet rosszúl tettem fel a kérdést...de ha nem tudsz segíteni és nem tudsz normálisan válaszolni, nem kell írni.

Azért köszönöm a választ.

2019. dec. 27. 09:49
 3/6 anonim ***** válasza:

"Lehet rosszúl tettem fel a kérdést"

Rosszul feltett kérdésre hogyan vársz jó választ?

.

Bútorboltot keresel Lengyelországban.

A válaszom: minden közepes, vagy annál nagyobb városban találsz.

Tudod, mekkora az az ország? - és még a kérdéses régiót is titkolod.

2019. dec. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én kérek elnézést...nem tudom miért ilyen hangnemben és stílusban kell válaszolni.

Én csak szerettem volna egy kérdésre választ kapni. Talán van itt olyan ember aki jár Lengyelországba, ismeri ezeket a helyeket jobban. Én abszolult nem vagyok jártas ebben

2019. dec. 27. 10:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Rossz kérdést írsz ki, rossz helyesírással, és még te háborogsz? Bútor a sámli, de a 1,9 millió dollárba kerülő szófa is.

Piacon egyik sem kapható. Bolhapiacon (zsibvásaron) lehet. Nem mindegyikben és nem mindig.

A szia. Tegnap voltam a Kosciuszko utcaiban, és volt egy sámli válasz sem jelenti azt, hogy mire odaérsz, még megvan.

2019. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az egész országot végig akarod kocsikázni vagy egy konkrét régióban keresel? Milyen típust, éjjeli szekrényt vagy egy ruhásszekrényt, esetleg milyen stílusban?
2019. dec. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!