Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok be lepni a facebooko...

Nem tudok be lepni a facebookomba. Esetleg van valami otletek mivel kene probalkozni? Volt mar valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
Tehat en kulfoldon eltem es ott regisztraltam fb-re, egy kulfoldi szammal. Az a szam mar nem el. Mikor jelszo visszaallitast kerek csak a ket regi, ma mar nem elo kulfoldi szamot dobja fel. Hiaba meg adtam mar a jelenlegi elo, Magyar telefonszamomat. Nem tudom miert nem szerepel az uj szamom koztuk? Van valami elerhetosege a facebook-nak? Csak mert gyanakodom esetleg valaki jogtalanul hozza ferhetett az fiokomhoz.

2019. dec. 29. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Nem: még soha senkivel nem fordult elő, hogy kizáródott a frászbúkról.

Épp ezért nem is csináltak tájékoztatót erről, amit az oldalukon nem lehet elolvasni.

2019. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A face általában több lehetőséget is szokott adni, hogy azonosítsd magad. Nekem mostanában kétszer is kellett.

- Telefonszámra kód

- E-mail címre kód

- belépni a Google fiókkal

- FB ismerősök azonosítása. (10 ismerőst kell azonosítanod, és csak 2x hibázhatsz)


Ha visszajutsz valaha az FB fiókodba, a megadott telefonszámod módosítanod kell azonnal.

Különben csak e-mailen keresztül, személyivel azonosítva engednek vissza hosszas idő után. Viszont ha nem az eredeti neveden regeltél, akkor totál szívás.

2019. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen Megan964


Sajnos eddig nem sikerult vissza jutnom, mivel a szamokhoz nicns hozza feresem es mas megoldast nem kinal fel.. hiaba emlekszem a regi jelszora .. azt irja ket heten valtoztattam meg. Probaltam irni nekik de semmi valasz.

Jaj Boldog uj evet !

2020. jan. 1. 14:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, akkor sajnálom.

Nincs több ötletem.

Köszi. Neked is Boldog Újévet! :)

2020. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!