Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy kpop zene cimét keresem,...

Egy kpop zene cimét keresem, ami nagyon régi. Mi a banda neve?

Figyelt kérdés
Csak annyira emlékszem a zenéből, hogy villogó elektromos gitárral adják a zenét, a klippben van egy robot lány, valamint a refrény az hogy "Yestuday" bar hiaba kerestem így, kéne a banda neve is hozzá hogy megtaláljam.

2020. jan. 2. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
The Beatles-Yesterday
2020. jan. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Vixx- Error talán?
2020. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#1, a Beatles mióta kpop? 😃


#2, nekem is az ugrott be elsőre, de abban nincs villogó elektromos gitár, és a refrénben sincs yesterday.


Kérdező nem jut eszedbe még valami részlet? Fiúbanda vagy lánybanda volt? Az elektromos gitárból arra következtetek, hogy nem táncos csapat lehetett, hanem egy zenekar. A k-rock idolbandákat elég jól ismerem, de ilyesmi nem rémlik. 🤔🤔

Max az FT Island Sarang Sarang Sarang, de ott nem robotlány van, hanem marionettbábúk, és nem villog az elektromos gitár, és yesterday sincs benne.


De mostmár nagyon kíváncsi lettem, remélem megtalálod. :)

2020. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 bocs, de csak kiírtam hátha ezaz, tudom, hogy nem kpop, de banda énekli és yesterday a címe. És csak segíteni próbáltam. Bocs
2020. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4, ja, semmi gond, nem rosszból írtam, vagy ilyesmi. Amúgy imádom azt a számot 😍.
2020. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Blockb- yesterday?
2020. jan. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 bocsi kicsit felkaptam a vizet ♥️
2020. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, meglett azóta?
2020. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=fmvbfT9HHbc


LEDApple - Someone met by chance mv


Anno nagy kedvenc volt ;)

2020. jan. 11. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom egy ideje nem néztem érkezett e válasz. Köszi mindenkinek aki ötletelt, de egyébként az utolsó válaszoló mondta meg a tutit ^^ köszönöm <3
2020. jan. 19. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!