Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy lenne jobb?

Mit tegyek hogy lenne jobb?

Figyelt kérdés
Elegem van mindenből már semminek nem tudok örülni, a hobbijaim meg aminek már régen örültem annak se. Úgy érzem nem szeret senki. Azt érzem hogy mindenki ellenem van. Apukám nem foglalkozzik velem nem fizeti a gyerektartást évek óta mindig csak lökött valamennyit dirib darabba de most már azt se. Néha pánikolok és gyomorgörcsöm van az idegtől.Szphicológus segítségét próbáltam nem vált be. Mit tegyek?
2020. jan. 2. 23:58
 1/5 anonim válasza:
Szrintem magadnak kell eldöntened hogy jobban akarsz lenni és hogy megváltozzon a világ nézeted. Hidd el elég sokan átmennek nap mint nap hasonló problámákon.Jelenleg én is de,próbálok minnélpozitívabb maradni.Hidd el biztos van aki szeret csak nem veszed észre. Próbálj magadon is változtatni. Amíg magadnak nem döntöd el hogy jobban akarsz lenni addig a psziológus se tud neked segíteni. Fel a fejjelkezdj el hobbikat rajzolj,tanulj,sportolj mem tudom de kezdj el élni,mert csak egy életed van és ezt nem pazarolhatod el ilyenekre. Törj ki magadból,mutasd meg hogy mire vagy képes.Kezdj el tanulni,legyenek életcéljad.Hidd el ha elég szorgalmas vagy és kitartó akkor jobbá fog fordulni az életed.Kitartást én szeretlek és bízok benned.
2020. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. jan. 3. 19:23
 3/5 anonim válasza:
Előző vagyok,remélem majd jobbra fordulnak a dolgok és ha bármi baj van írj privátba.Hátha tudok segíteni
2020. jan. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben Köszi! Remélem!
2020. jan. 4. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, keresd fel szakember segítségét. De privátban is szívesen válaszolok, ha szeretnéd.
2020. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!