Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fizetős sok bevásárlóköz...

Miért fizetős sok bevásárlóközpontban a wc használat?

Figyelt kérdés
Az meg más még ezen kívül hogy, alap szükséglet de undorító, hogy ezért is pénzt kérnek már....

#mosdó #WC #fizetős #illemhely #bevásáelóközpont
2020. jan. 3. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk hogy a csövesek ne vizeljék össze, ne héderezzenek ott...akkor meg az lenne a baja mindenkinek.
2020. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mert igy sokan csak a wc miatt mennének oda. Az jó megoldás lenne ha pl. valaki vasarolt is az adott helyen akkor azoknak már ingyenes lenne. (pl. aznapi blokk felmutatásával)
2020. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Miért fizetős sok bevásárlóközpontban a wc használat?"

Mert a papír sincs ingyen, a takarítót is fizetni kell, meg a szappant és kézszárítót sem a vöröskereszt támogatja.

2020. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Ha a mosdó üzemelteti költségeit elosztanánk az üzletek között arányosan, akkor meglehetősen kicsi összegek jönnének ki. De a bevásárlóközpont finanszírozásában sem lenne egy tétel.


Csövesek és hajléktalanok nem járnak bevásárlóközpontokba, a kis boltokban megveszik amit éppen tudnak. Én még sosem láttam hajléktalant bevásárlóközpontban.


Ráadásul szerintem egy bevásárlóközpont részéről nem méltó ilyen piti, valójában aprópénzt szedő közérdekű szolgáltatást üzemeltetni.

2020. jan. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ha a mosdó üzemelteti költségeit elosztanánk az üzletek között arányosan, "

Csak azoknak kötelező fizetni, akik olyan üzletet üzemeltetnek, ahol helyben bevitel is van. Étterem, ilyesmi.

2020. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mert a papír sincs ingyen, a takarítót is fizetni kell, meg a szappant és kézszárítót sem a vöröskereszt támogatja."


Ha elköltök aznap ruhaüzletekben 30-40 ezer forintot, plusz ebédelek 3000 Ft-ért, akkor egy ingyen pisit hadd engedhessek már meg magamnak! Már én is gondoltam az 2aznapi blokk felmutatós" megoldásra.

2021. júl. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez fāszság. Hogy ostoba magyarok vagytok akik még a szár hátán is megélnek. Sehol máshol a világon nem kérnek pénzt a tetves vécéhasználatért te meg még szívesen is teszitek. Szánalmas
2022. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!